“Ти своїм планшетом зробив більше, ніж я автоматом”: у Вінниці чиновники привітали журналістів зі святом. ФОТОРЕПОРТАЖ

21:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 15 листопада в приміщенні Вінницької ОДА урочисто привітали місцевих журналістів з Днем телебачення, радіомовлення та зв’язку.

На подію прийшли перші особи області, а також десятки журналістів з усієї Вінниччини. Нагороджували майже всіх – від водіїв та бухгалтерів до головних редакторів і директорів. Декого – навіть двічі, декого – жодного разу.

З вітальним словом серед інших виступив голова ОДА Валерій Коровій, директорка Департаменту ВМР у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю, а також інші чиновники.

Вони вітали присутніх журналістів та операторів, фотокореспондентів та решту працівників і працівниць редакцій з усієї області: когось з особливими словесними подяками, когось – стандартно. Журналісти ж виходили за привітаннями, грамотами, подарунками і трояндами нарядно вдягнутими, жінок-журналісток – неодмінно цілували. Чоловікам – переважно просто тисли руку.

 – Я вважаю, що саме журналістика – це найстаріша професія, – сказав заступник голови вінницької обласної ради Ігор Хміль. – Бо “спочатку було слово”, – так написано в Біблії.

Ще пан Ігор згадав розмову неназваного бійця з неназваним журналістом, під час якої боєць зробив медійнику комплімент:

 – Ти своїм планшетом в перші дні війни зроби більше, ніж я автоматом, – так військовий пояснював важливість інформаційної боротьби в умовах сучасної гібридної війни.

Валерій Коровій у свою чергу відзначив “істотне зростання рівня українських журналістів”, і сказав, що він “глибоко інтуїтивно переконаний, що все у нас буде добре”.

Не обійшлося і без традиційних музичних привітань вінницьких медійників від молодих співаків та музикантів.

Нагадаємо, що VежА традиційно і чемно відмовляється від привітань та подарунків з боку офіційної влади, позаяк наша редакція вважає це дивною практикою, котра перейшла Україні в спадок з часів СРСР і дискредитує статус журналіста як такий.

Як відбувалося нагородження – дивіться у фоторепортажі Андрія Завертаного:

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.