Творчі заходи, виступ “Пирога і Батога” і благодійний аукціон: яким був перший день “Територія SUN: Відновлення”. ФОТОРЕПОРТАЖ

16:27
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці триває вікенд “Територія SUN: Відновлення”. Він наповнений різноманітними активностями, культурними та мистецькими подіями, а також – покликаний привернути увагу до майбутньої ревіталізації простору екссанаторію імені М. Коцюбинського.

Так, вчора, 29 червня, на території відбулось чимало заходів, орієнтованих на розвиток та якісне дозвілля. Захід триває ще й сьогодні до 20:30.

Зокрема вчора вдень можна було ознайомитися з творами різноманітних митців, взяти участь у творчих активностях, відвідати ті чи інші лекції, пограти в ігри або ж просто відпочити в гамаках, насолоджуючись природою. Чимало гостей були з дітьми та тваринками – місця для відпочинку знайшлося для усіх.

 

 

 

 

 

Ключовою подією першого дня вікенду стала презентація концепції ревіталізації екссанаторію імені М. Коцюбинського. Детальніше про це читайте за ЦИМ посиланням.

“Пиріг і Батіг”

Після насиченої денної програми на гостей фесту очікував музичний виступ з благодійним аукціоном. Так, надвечір у саду на території виступив львівський фолькгурт “Пиріг і Батіг”, що став “вишенькою на торті” цього дня.

Сцену, де виступали музиканти, облаштували посеред галявини у затінку дерев, тож попри все ще спеку – тут було доволі комфортно. Навколо розмістилися кілька сотень слухачів, аби послухати легендарний гурт. Хтось влаштувався на карематах або заздалегідь заготовлених організаторами блоках з соломи, хтось – у гамаках, а дехто з дітей – й на деревах.

 

 

 

Традиційно для “Пирога і Батога”, що є музично-поетичним проєктом, музиканти розповідали про поетів, чиї вірші вони популяризують через музику. Так, гурт модернізовує народну пісню та музично трактує поезію українських поетів.

Перша композиція – на вірші Богдана-Ігора Антонича. Спершу соліст Мар’ян Пиріг розповів про поета, а також зазначив, що йому вкотре приємно виступати на цій локації. Виступ гурту мав розслабляючий вайб.

Наприкінці виступу відбувся благодійний аукціон з розіграшем двох ексклюзивних футболок та національного прапора з підписами бійців 12-ї окремої бригади армійської авіації, які нині боронять Україну на сході. Зокрема футболки “Сонцепоклонник” та “Сонцепоклонниця” продали за 2 тисячі і 5 тисяч відповідно.

 

 

Кошти, виручені з продажу футболок, направлять на тактичну медицину волонтерському осередку “Medicine for Ukraine”, що від початку повномасштабного вторгнення регулярно займаємося закриттям запитів військових, які перебувають у критичних точках лінії фронту.

Прапор з підписами за 3 тисячі придбав хлопець на ім’я Денис, однак дехто з гостей вирішив додати до цієї суми ще тисячу. Виручені кошти передадуть на підтримку зазначеної 12-ї окремої бригади армійської авіації.

 

 

Що далі? 

Нагадаємо, захід “Територія SUN: Відновлення” – дводенний. Так, сьогодні, 30 червня, на відвідувачів очікують, зокрема, різноманітні активності, поетичний квартирник та презентація збірки “Літо, діти, осінь, зима, війна і весна” Богдана Куценка.

Надвечір виступатимуть Беня Стюарт / Ольга Стернейчук (штат Огайо / м. Київ) та гурт “ДваТри” (народні танці в супроводі троїстої музики).

З детальною програмою можна ознайомитись ТУТ.

Фото Любові Крикун

Читайте також: Плани на відновлення і “червоні лінії”: у Вінниці презентувати концепцію ревіталізації екссанаторію імені М. Коцюбинського

Читайте також: «Пиріг і Батіг», виставки та лабораторії: усі події вікенду «Територія SUN: Відновлення». ПРОГРАМА

Читайте також: Про розвиток, а не розваги: інтерв’ю з Олександрою Венславовською про освітній проєкт для митців та майбутнє “Території SUN” у Вінниці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.