Цифрова трансформація: у Вінниці відбудеться третій “MeetUp for Business”

17:35
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницьких підприємців запрошують на третій «Meetup для бізнесу у Вінниці», присвячений цифровій трансформації бізнесу. Учасникам безкоштовно розкажуть не лише про використання комп’ютерних технологій в бізнесі, але й відповідну зміну мислення та культури компанії.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, тему “Digital transformation for business” розкриють 1 жовтня, в “CHERDAK”. На захід запрошують підприємців, які працюють та зареєстровані у Вінниці. Перед учасниками виступлять два спікери.

Однією з них стане Анастасія Шевченко, автор книги “Digital Ера”, фінтех-експерт, партнер компанії “Adecco”, співвласник і СЕО “Fintech Solutions”. Іншим спікером виступить Максим Перетятько – Co-founder агенції по створенню цифрових продуктів “OPEX”. Також Максим уже понад два роки резидент “UNIT.city”.

По всьому світі відбувається цифрова революція, практично всі користуються комп’ютерними технологіями, починаючи від соціальних мереж, телебачення і закінчуючи отриманням державних онлайн послуг. Отже, не дивно, що цифрова трансформація бізнесу стала основною умовою виживання компаній в конкурентній боротьбі. Основним двигуном цих змін є сам споживач –  зазначається в анонсі заходу.

Серію заходів «Meetup для бізнесу» запроваджено за підтримки Вінницької міської ради. “Meet Up для бізнесу” – це новий формат заходів для підприємців у Вінниці. Вже було проведено дві зустрічі, обидві вони стосувались дуже актуальних тем – стратегії в бізнесі та брендингу. Учасниками перших двох мітапів вже стали понад 300 учасників.

Фото з попереднього «Meetup для бізнесу»

  

Третій «Meetup для бізнесу у Вінниці» відбудеться 1 жовтня, з 17:00 до 19:30, в “CHERDAK”. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена. Зареєструватись можна ТУТ.

Фото з сайту Вінницької міської ради та архіву Vежі

Читайте також: “Бренд – це не про продажі. Це про любов”: у Вінниці відбувся другий Meet Up про стратегії у бізнесі. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.