Цього року запрацює оновлений харчоблок вінницької міської лікарні №1

10:15
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Цьогоріч запрацює оновлений харчоблок міської лікарні №1. Він обслуговуватиме не тільки цей заклад, а й новий кардіоцентр, який будується на Хмельницькому шосе та запрацює вже цього року.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Зазначається, що харчоблок першої міської лікарні збудували 1992 року і з того часу капітальних ремонтів не проводили, саме тому було прийнято рішення про реконструкцію.

За минулий рік замінили покрівлю, вікна та двері, зробили утеплення. Крім того, облаштували асфальтне мощення навколо фундаменту, змонтували інженерні системи, а також пожежну сигналізацію та аварійне освітлення.

 

 

Також тут повністю оновили технологічне обладнання харчоблоку й наразі його налаштовують, перевіряють та закуповують кухонний інвентар. Залишилось відремонтувати підвальне приміщення та зробити благоустрій прилеглої території. Ці роботи планується завершити у першому півріччі цього року.

До модернізації наших лікувальних закладів ми підходимо комплексно – необхідно забезпечити якісну медичну допомогу у поєднанні з комфортним перебуванням. Тож сучасними мають бути не тільки умови в палатах, а і підходи до харчування. Це важливо для одужання пацієнтів у стаціонарі, – розповідає вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.