Цього місяця компанія “UBC Group” очікує на комплектуючі для виробництва перших п’яти апаратів ШВЛ

15:32
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Компанія “UBC Group” очікує поставку комплектуючих для виробництва у Вінниці перших п’яти апаратів штучної вентиляції легень. Паралельно триває розробка конструкторської документації відповідно до вимог міжнародної сертифікації.

Про це сьогодні, 3 липня, розповів міський голова Сергій Моргунов під час онлайн брифінгу. З його слів, президент “UBC Group” Ігор Гуменний домовився з американськими партнерами щодо виготовлення українського аналога на базі прототипу американського апарату ШВЛ.

– Це достатньо висококваліфікований і гарний апарат, який добре себе зарекомендував принаймні в лікарських закладах США. З середини липня до середини серпня компанія очікує на поставку відповідних комплектуючих для п’яти ШВЛ-ів, – зазначив Сергій Моргунов. – Зараз триває підготовка та розробка відповідної конструктивної документації для того, щоб пройти стандартизацію по системі ІSО та інших міжнародних сертифікатів (щоб можна було експортувати цю продукцію), а також гармонізація документації до українських державних стандартів (щоб можна було  реалізовувати її на території України). 

Міський голова також зазначив, що інженери-розробники “UBC Group” вже пропрацювали мікроелектроніку, замовили шестишарові високотехнологічні плати (комплектація і датчики аналогічна американським ШВЛ-ам), і на фінальній стадії розробка “серця апарата” (так званого нагнітаючого блока).

Приємно, що ці апарати планують виготовляти саме у Вінниці на заводі “Green Cool”.  Там досить жорсткі умови щодо дотримання вентиляційного режиму, чистоти приміщень, необхідність окремих блоків, фільтрація повітря. Це досить складний процес, але для того, щоб випускати високоякісну конкурентну продукцію не лише в Україні, а й на європейському та світовому ринку, всіх цих вимог потрібно дотримуватися, – поділився Сергій Моргунов.

Ці п’ять перших апаратів буде виготовлено у Вінниці, далі буде налагоджуватися постійне виробництво. Тому я маю надію, що ми зможемо пишатися тим, що високоякісні апарати ШВЛ виготовляються і на заводах міста Вінниці вінничанами, – говорить міський голова.

Ілюстративне фото – autocentre.ua

Читайте також: У Вінниці планують налагодити виробництво апаратів штучної вентиляції легень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.