“Це просто війна”: у Вінниці презентують книги “Бандера Distortion” та про війну на Донбасі

10:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наприкінці вересня в книгарні “Є” презентують книгу про Степана Бандеру та збірку військових оповідань. 

Першою, 24 вересня, відбудеться презентація збірки військових оповідань від вінницького поета і прозаїка Влада Сорда. Книга отримала назву “Безодня”

Це збірка неймовірних і водночас на диво чесних історій, привезених автором з війни, побаченої на власні очі й прожитої впродовж чотирьох років у польових окопах, на закинутій шахті, у лісах, що повсякчас прострілюються. Тут немає героїзації “своїх” чи демонізації “чужих”, це просто війна, котра випала на долю нашому поколінню. А війна не добирає слів та не шкодує куль, війна триває, як і кожна з цих історій, що, проростаючи з реальності, набувають химерних метафізичних сенсів у подобі Чорного Бога й первісного жаху, який завжди чатує на нас поза межами часу й простору, – йдеться в описі події. 

Презентація розпочнеться 24 вересня о 18:30 в книгарні “Є”. Вхід вільний. 

Наступною в книгарні презентують нову роботу прозаїка та журналіста Олега Шинкаренка “Бандера Distortion”. Одним з головних героїв книги є Артем Кочубей – київський журналіст і прихильник “рускава міра”. Йому постійно ввижаються “бандерівці”, тому він вирішує втекти від уявного переслідування до Москви, але плутає потяги і їде до Костянтинівки, де тривають обстріли. Його сусідкою по купе виявляється патріотично налаштована українська снайперка, яка саме пише книгу про Степана Бандеру. 

– Щоразу, як дівчина зачитує рукопис, переляканий та водночас скептично налаштований Артем переноситься у 1910-1950 роки – і війна тодішня накладається на війну теперішню, утворюючи гримучий екзистенційний коктейль, замішаний на сюрреалізмі та фантастиці, приправлений гротеском та блискучою сатирою, – йдеться в описі книги.  

Подія відбудеться 26 вересня о 18:30 в книгарні “Є”. Вхід вільний. 

Варто зазначити, що обидві книги видані вінницьким видавництвом “Дім химер”, створеним Владом Сордом та Вікторією Гранецькою. 

Ілюстративне зображення: Народна правда