“Це на бензин, засунь в карман”: у вінницькій поліції почали розслідування через відео, де патрульні нібито ділять хабар

13:16
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

В поліції розпочали службове розслідування щодо патрульних Жмеринського райвідділу, які нібито розмовляли про отримання неправомірної вигоди від учасників дорожнього руху. Поліцейських відсторонили від виконання службових обов’язків.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

На відео, опублікованому на каналі “Юрий Ларченко” чути, як один з учасників розмови, вірогідно, не бажаючи отримати частку коштів, вказує другому, зокрема: “Я тут при чому, ти там рішав”, а той відповідає, що “це на бензин” та згодом додає, що ” і в мене таке буде – я буду спати, а ти будеш мені п’яних носити. З грошима тільки”.

Облич учасників розмови чи самих коштів не видно. У поліції підтвердили, що йдеться саме про це відео.

Підкреслимо, що 9 лютого автор ютуб-каналу, на якому з`явилось відео нібито з розмовою поліцейських, виклав відео з тим, як у жмеринського поліцейського вдалось скопіювати з флеш-носія реєстратора поліцейського наявну на ньому інформацію.

У поліції зазначають, що відео нібито з реєстратора службового автомобіля працівників групи реагування патрульної поліції з`явилось 10 лютого в мережі Інтернет.

Повідомляється, що на відео двоє чоловіків розмовляли про отримання неправомірної вигоди від учасників дорожнього руху.

– За цим фактом начальником Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іваном Іщенком призначено службове розслідування. На час проведення розслідування працівники поліції відсторонені від виконання службових обов’язків. Перевірку проводить інспекція з особового складу Управління кадрового забезпечення обласного главку поліції разом з Вінницьким управлінням Департаменту внутрішньої безпеки – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що у разі, якщо інформація про вчинення злочину працівниками поліції підтвердиться – матеріали розслідування будуть скеровані до Державного бюро розслідувань.

Відео – “Юрий Ларченко”