“Тримаємо небо України!”: у Вінниці презентували ексклюзивну марку, присвячену захисникам неба. ФОТО

13:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці випустили ексклюзивну марку “Тримаємо небо України!”, присвячену статусу Вінниці як столиці Повітряних Сил та героїзму захисників неба. 

Як повідомляють в Офісі туризму Вінниці, ініціатива цього проєкту належить Командуванню ПС ЗСУ, а реалізував її Офіс туризму спільно з Вінницькою дирекцією АТ “Укрпошта”.

Процедура спецпогашення марки відбулась сьогодні, 25 січня, в приміщенні Туристичного хабу за участі в. о. командувача підготовки Командування Повітряних Сил ЗСУ генерал-майора Андрія Алімпієва, голови Вінницької облради Вячеслава Соколового та Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

 

 

 

Так, в основі композиції марки лежить стилізація емблеми Повітряних Сил – рівносторонній хрест із розбіжними сторонами, в центрі якого у круглому медальйоні вміщено зображення Знаку Княжої Держави Володимира Великого, а сам медальйон накладено на стилізовані зображення меча вістрям угору (на вертикальних сторонах хреста) та двох крил (на горизонтальних сторонах хреста).

 

Як зазначають на офіційному туристичному сайті міста, генерал-майор Андрій Алімпієв, звертаючись до присутніх, підкреслив, що попри те, що Україні давали від трьох діб до трьох тижнів, сьогодні вже 336 доба героїчного протистояння українського народу російській агресії:

– Повітряні Сили у складі Збройних Сил України витримали перші авіаційні й ракетні удари, відновили боєздатність, з кожним днем нарощують спроможність утримувати контроль над повітряним простором і створюють умови для безкомпромісної перемоги Збройних Сил України. Захист неба – це інтелектуальна, активна, наполеглива і дуже складна системна робота. Воїнами Повітряних Сил виконано вже більше ніж 8 тисяч авіаційних вильотів по захисту повітряного простору і знищенню ворога на передовій. Зенітники разом з фахівцями радіотехнічних військ і спеціальних військ знищили більш як 1700 повітряних цілей над нашою державою. Ми справляємося з цими завданнями завдяки безумовній підтримці українського народу. Від імені командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерала-лейтенанта Миколи Олещука я висловлюю вдячність за увагу до Повітряних Сил, за постійну підтримку Збройних Сил і, безумовно, за будування нашої Перемоги, – зазначив військовослужбовець. 

 

 

 

 

Крім того, за публікацією, під час церемонії спецпогашення було оголошено про початок благодійного аукціону з продажу марочного блоку та конверту з підписами учасників події. Аукціон триватиме з 12:00 25 січня до 12:00 27 січня на туристичній сторінці міста “Visit Vinnytsia” у Facebook.

Стартова ціна – 1000 гривень, мінімальний крок однієї ставки – 200 гривень, максимальний крок – 1000 грн. Ставки можна зробити в коментарях під дописом про аукціон за ЦИМ посиланням. Залучена за результатами аукціону сума буде направлена на потреби підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України через Фонд громади “Подільська громада”.

Нагадаємо, це не перша марка, присвячена українським льотчикам. В жовтні було презентовано марку “Бойовий гусак-льотчик. Вартові українського неба”. 

Фото – з сайту “vinnytsia.city” та Facebook-сторінки Вячеслава Соколового

Читайте також: У Вінниці презентували унікальну марку з “бойовим гусаком” і оголосили благодійний аукціон

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.