“Тримайся”: у Вінниці відбудеться концерт в рамках благодійного туру української співачки ROXOLANA

18:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в четвер, 14 липня, о 18:00 в Будинку офіцерів відбудеться концерт української співачки та авторки пісень ROXOLANA в рамках благодійного туру “Тримайся”. Зазначається, що 100% прибутку від концертів буде передано на потреби ЗСУ.  

Це буде восьмий концерт для співачки в межах туру, який триває протягом 6 – 17 липня. Загалом співачка виступить в 11 містах України.

ROXOLANA (повне ім’я – Роксолана Сирота) – українська співачка та авторка пісень. Співачка – учасниця “Голосу країни – 9” та цьогорічного Нацвідбору на Євробачення. Окрім пісень, створених на основі власних текстів, виконавиця співає пісні на вірші Ліни Костенко, Івана Франка та Юрія Іздрика. 

За словами представників співачки, своєю музикою та піснями артистка хоче підтримати людей, які через війну змушені були залишити свої домівки і переїхати в інші області України, тих, хто допомагає у ці складні часи вимушеним переселенцям, а також військових, які зараз мужньо захищають Україну.

Окрім пісень, створених на вірші знаменитих українських поетів, у рамках туру ROXOLANA виконає також пісню “GIRLS”, презентовану співачкою до цьогорічного Нацвідбору, а також пісні, написані під час перших місяців війни: “СіЮ”, “I’m Gone” та “Тримайся”, назву якої отримав і сам благодійний тур.

Як зазначають організатори, під час концертів ROXOLANA запланувала “кілька сюрпризів” – вона заспіває добре знайомі пісні у новому прочитанні та запросить на сцену своїх зіркових колег – “Laud”, “KHAYAT” та етно-гурт “ЯгОди”. Зокрема, у Вінниці запрошеним гостем буде “Laud”.

“Laud” (повне ім’я – Владислав Каращук) –  український співак та композитор, автор пісень. Учасник “Голосу країни” та кількох Нацвідборів на Євробачення. 

Придбати квитки на концерт співачки можна за ЦИМ посиланням. 

Фото надані “Вежі” представниками співачки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.