× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Трохи більше половини: попередні дані щодо явки виборців у Вінниці

20:58
Автор: Юлія Плахтій

Станом на 20:00 явка виборців у Вінниці складає трохи більше половини в обох одномандатних виборчих округах. Про це повідомив сьогодні, 21 квітня, Владислав Телень, голова вінницького осередку Комітету виборців України, під час прес-конференції у Вінницькому прес-клубі. 

За словами Владислава Теленя, щоб проголосувати у другому турі виборів Президента України в 11-му виборчому окрузі з’явилося 57,35 % виборців, а у 12-му окрузі – 54,83%.

Водночас, Телень наголосив, що ці дані є попередніми, тож згодом має бути оприлюднено уточнену інформацію. За словами Владислава Теленя, загалом на Вінниччині явка становить понад 55 відсотків.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).
Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у ФейсбуціInstagram і в нашому telegram-каналі. 

Читайте також: Вибори Президента України на Вінниччині. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.