Третя перемога поспіль: вінницька «Нива» перемогла в матчі з командою «Оболонь-2» з Бучі

19:19
Автор: Олеся Яненко

Матч 15-го туру чемпіонату України серед команд клубів Другої ліги групи “А” між ФК “Оболонь-2” та ФК “Нива” (Вінниця) завершився з рахунком 0:2.

Як пише Суспільне з посиланням на офіційний сайт вінницької “Ниви”, матч відбувся 3 квітня у Бучі на стадіоні “Ювілейний”. Вінничани забили два голи – Зеленевич на 63 хвилині та Борячук на 86. Це третя перемога нашої команди поспіль. Вінницька «Нива» набирає 15 очок та наближується до сьомої в таблиці «Буковини».

– У першому таймі було багато боротьби, довгих передач, стиків, – ідеться на сайті “Ниви”. – Вінничани, в складі яких було більше досвідчених футболістів, виглядали гостріше. […]

Голи пішли вже після перерви. Чудово спрацював правий фланг вінничан. Браславський поборовся за м’яча у глибині, Петрук сміло прорвався через правий край і навісив, а Максим Зеленевич вдарив головою в падінні. Він влучив точно в ціль – 0:1.

– Ми задоволені грою. Коли приїдемо додому будемо дивитися гру, розбирати її, але поки для нас найбільш приємним є результат. Наше завдання дуже просте — вигравати кожну наступну гру”, – прокоментував результат матчу головний тренер вінницької “Ниви” Володимир Циткін, пише Суспільне.

Стартовий склад вінницької “Ниви”: Гурідов, Сербул, Хохлов, Попов, Борячук, Калітов, Кучер, Петрук, Маляренко, Білик, Браславський. Запасні: Карабін, Бондар, Осмоловский, Георгієв, Громок, Подкуйко, Зеленевич, Федорук. Головний тренер: Володимир Циткін.