Тренінги, майстер-класи та збір на РЕБи: у Вінниці стартувала дводенна “Файна Здибанка”. ФОТОРЕПОРТАЖ

16:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 25 травня, біля Центрального міського стадіону стартувала дводенна “Файна Здибанка” – ярмарок локальних брендів і виробників. Основна мета цьогорічного заходу – збір на засоби радіоелектронної боротьби для бійців 3-ї роти 4-ї танкової бригади, які боронять нашу країну на Лиманському напрямку і яким необхідні засоби для протистояння ворожим FPV-дронам. 

“Файна Здибанка” триває сьогодні та завтра з 12:00 до 20:00. Окрім, як підтримати бійців на самому заході, можна також задонатити за ЦИМ посиланням або зробити переказ за номером картки: 5375 4112 1715 2565. Мета збору – 160 тисяч гривень. Всі учасники ярмарку також частину з продажу своїх виробів спрямують на потреби цього збору.

Загалом, на ярмарку представлено чимало вже відомих місцевих виробників. В тому числі – представники бренду “Hell Daddy”, відомого своїми гострими соусами. Багато майстрів презентували саме свої “хендмейд”-вироби: ляльки та іграшки, вироби з дерева, прикраси.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також на локації тривав тренінг з надання домедичної допомоги від Загону швидкого реагування Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста. До слова, на завтра також заплановано тренінг з домедичної допомоги, організований фондом Сергія Притули.

Окремо, ближче до фудкорту, що також діє на території ярмарку, сьогодні розташувались представники центру протезування та реабілітації “ОРТОПЕДСЕРВІСЦЕНТР”. Організація протягом вже 14 років займається безкоштовним виготовленням протезних виробів та наданням послуг з супутньої реабілітації.

Крім того, під час ярмарку для найменших відвідувачів організовано низку майстер-класів.

Також діти активно долучаються до плетіння маскувальних сіток, організованого ініціативною групою “Замасковані”. На локації “Замаскованих” можна придбати українські книжки на барахолці або здати російськомовну літературу на переробку.

На ярмарку організовано лекторії, де протягом “Здибанки” заплановані, зокрема, лекції щодо традиційного українського одягу, екскурсії як засобу психологічної реабілітації поранених військових, коректного спілкування з людьми з інвалідністю та розмова про військові збори.

Також на “Здибанці” можна придбати рослини та сфотографуватись у фотозоні, організованій Садово-ландшафтним простором “Антураж”.

Загалом, вже за перші години захід відвідали чимало вінничан, і майже біля кожної ятки були покупці чи просто зацікавлені вінничани. Детальніше з програмою, а також кожною окремою локацією дводенного ярмарку можна ознайомитись на Instagram-сторінці “Файної здибанки”.

Фото – Євгена Симоненка