«Торба ляльок на колесах»: у Вінниці для дітей-переселенців відбудеться майстер-клас зі створення ляльок і театру анімації

23:13
Become a Patron!

У Вінниці 17 та 18 вересня відбудуться три безкоштовні майстер-класи зі створення ляльок і театру анімації в рамках проєкту «Торба ляльок на колесах».

Як повідомляють організатори, «Торба ляльок» (мистецько-соціальна ініціатива), майстер-класи влаштують для дітей віком від 5 до 15 років, які через повномасштабне вторгнення рф в Україну вимушено покинули домівки й зараз проживають в серці Східного Поділля.

Лялькові заняття направлені на створення простору для творчості та гри дітей, розвиток дрібної моторики, концентрації і фантазії та допомагають змістити фокус уваги від важких реалій сьогодення, – йдеться у дописі.

Усі вказані три майстер-класи є безкоштовними за умови попередньої реєстрації. 

«Лялька-оберіг з паперу»: під час цього майстер-класу учасники познайомляться з українською традиційною технікою вириванка. Крім цього, дізнаються, що таке оберіг, і які вони бувають, створять свою ляльку-янгола з паперу, розфарбують її та навчаться оживлювати персонажа та розказувати його історію.

У суботу, 17 вересня, о 10:30 розпочнеться перший майстер-клас для дітей 5-9 років. Реєстрація на нього за ЦИМ посиланням. Незабаром, о 16:30, відбудеться другий захід – для дітей 10-15 років. Реєстрація за ЦИМ посиланням.

«Лялька-герой з паперу»: під час цього майстер-класу учасники дізнаються, як за допомогою паперу, ножиць та фломастерів можна перетворити свою руку на персонажа, хто такий герой і чому кожен може ним бути, вигадати його історію та «оживити» її.

Відбудеться цей майстер-клас 18 вересня, о 16:00, для дітей 5-15 років. Реєстрація потрібна за ЦИМ посиланням.

Зазначено, що місце проведення заходів – арт-простір ПІЧ (вулиці Пушкіна 25), є підвальне приміщення.

Повідомляється, що Вінниця стане першою локацією, де відбудуться три безкоштовні майстер-класи «Торба ляльок на колесах». Далі команда поїде до Івано-Франківська, Львова та повернеться в Київ.

Ілюстративне фото – https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%80_%D0%BB%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D0%BA,

фото – зі сторінки «Торба ляльок» у Facebook

Читайте також: “Вода – диво природи”, “Астрономіфи” та “Від Землі у Всесвіт”: програма Вінницького планетарію на вересень

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.