ТОП омолоджувальних процедур для обличчя, які дійсно варті своїх грошей

16:45
Автор: admin
Become a Patron!

РЕКЛАМА

На сьогодні у сфері естетичної косметології так багато пропозицій, що потенційні пацієнти часто розгублюються при виборі процедур, які стануть ефективними саме для них.

Додатковий фактор, що впливає на вибір — вартість косметологічного сеансу чи курсу. Вкладені кошти, ресурси та час мають бути виправдані кінцевим результатом від процедури.

Біорепарація, SMAS ліфтинг, карбокситерапія чи лазерне омолодження — що ж вибрати?

У цій статті проаналізували популярні топові процедури, що максимально відповідають ідеальній формулі краси:

  • висока ефективність вже від одного сеансу;
  • комфортна ціна відносно якості;
  • цілковита безпечність та атравматичність процесу;
  • короткий реабілітаційний період;
  • технологія взаємодії зі шкірою, що перевірена роками та підтверджена позитивними відгуками задоволених пацієнтів;
  • приголомшливий омолоджувальний результат.

SMAS-ліфтинг

Процедуру безопераційної підтяжки шкіри сміливо можна іменувати як найдієвіший метод тривалого омолодження. Повноцінний ліфтинг шкіри, мʼязів та підшкірних жирових структур, що утворюють каркас обличчя, досягається дією ультразвукових імпульсів на мʼязово-апоневротичний шар. Достатньо лише однієї процедури, щоб створити й зберегти омолоджувальний ефект щонайменше на 1–2 роки. SMAS-ліфтинг утримує безумовну першість!

Лазерне шліфування

Замінити старий ороговілий шар епідермісу на здоровий та молодий? Легко! Такою технологією володіє процедура лазерного шліфування обличчя, під час якої проводиться контрольована термічна обробка шкіри. Верхній шар відмерлих клітин та молекул води випаровується, а при паралельному процесі регенерації клітин відбувається цілковите оновлення шкіри. Процедура варта кожної вкладеної гривні.

RF-ліфтинг

Апаратний фракційний мікроголчастий ліфтинг спрямований на боротьбу з віковими наслідками на шкірі обличчя та покращення якості та пружності епідермісу. Механізм дії простий та дуже ефективний: насадка з великою кількістю позолочених мікроголок проникає під шкіру на 2–3 мм і стимулює власні волокна колагену та еластину до активного синтезу. Таким чином, RF-ліфтинг здатен перезапустити процес вироблення колагену, в той час, як з віком ця природна функція суттєво сповільнюється.

Ботулінотерапія

В уколах ботоксу немає особливої таємниці чи секретної рідини. Метод, що ефективно профілактує появу нових зморшок на обличчі, давно використовується серед пацієнтів від 25 років і старших. Вдосконалюються препарати, зʼявляються інноваційні методи введення інʼєкцій, але результативність ботулінотерапії завжди зберігається висока.

Плазмотерапія

Процедура інʼєкційного введення плазми під шкіру обличчя більше створена для покращення якості епідермісу, але при кінцевому результаті дає також неймовірний омолоджувальний ефект. Обличчя сяє, випромінює здоровʼя та красу!

Яку процедуру вибрали б для себе Ви? Якщо важко визначитись, варто знати, що Їх можна гармонійно та поетапно поєднувати для феєричної омолоджувальної підтяжки обличчя без хірургічних втручань!