“Толока на Дьогтянці”: вінничан запрошують на прибирання малої річки

9:56
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вже цієї суботи, 23 жовтня, у Вінниці влаштовують спільну “Толоку на Дьогтянці” задля прибирання найбільш забруднених локацій на берегах малої річки Дьогтянець.

Як ідеться в анонсі події на Фейсбук, учасниками події можуть бути громадські активісти та мешканці міста. Також до розчистки території вже з початку тижня долучаються комунальні служби.

Охочих взяти участь у громадському прибиранні будуть чекати 23 жовтня об 11:00 на трамвайній зупинці вулиці Максимовича. Як зазначають організатори події, метою заходу є сумісне піклування про свою природу, а саме малих річок, оскільки там часто буває велика кількість сміття на берегах.

 

Для вінничан, які бажають долучитись до прибирання території варто, взяти з собою зручний одяг, який допоможе комфортно почуватися в несприятливих погодних умовах. Проте на фейсбук-сторінці події зазначають, що у разі дощу – може змінитись дата події.

Інститут розвитку міст забезпечить усіх охочих долучитись до прибирання потрібним інвентарем. Також зазначено, що для учасників прибирання організатори підготували подарунки.

Організатори події: проект “Малі річки Вінниці”, “Інститут розвитку міст” і “Енергоефективна Вінниця”. Детальна інформація про захід – за ЦИМ посиланням.

Фото – з фейсбук-сторінки заходу та https://ecopolitic.com.ua/