«ТІК» заплатить вінницьким дітям за музичну освіту: конкурс від Бронюка продовжено

13:40
Автор: Віталія Мазур
Become a Patron!

Прийом заявок на стипендію від вінницького гурту «ТІК» продовжено. Талановиті юні вінничани можуть подаватися на конкурс до 25 січня. Загальний бюджет стипендій – 14 тисяч гривень.

Конкурс від Корпоративного фонду гурту «ТІК» було оголошено ще 19 грудня. Проте, у звя’зку з тим, що заявок надійшло мало, конкурс вирішили продовжити.

  • “Був карантин, канікули, тому діти могли не знати нічого про конкурс. На сьогодні є чотири заявки. Тож ми звернулися до департаментів культури та освіти, аби проінформували учнів вінницьких шкіл”, – повідомила представник фонду Леся Найчук.

За її словами, відбором дитячих музичних робіт займатиметься конкурсна комісія, яку очолить лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. Нещодавно він записав відеозвернення, де заохочує талановитих дітей не впустити свій шанс.

Згідно із Положенням конкурсу, розмір стипендії становить до 3 500 гривень. Стипендіатом  може стати музично-обдарована  дитина,  віком від 6 до 16 років, яка навчається, або хоче навчатись у музичних освітніх закладах у Вінниці чи деінде на території держави. Перевага надається дітям з багатодітних чи малозабезпечених родин. Кошти стипендії можуть бути використанні для оплати навчання, на придбання необхідних музичних інструментів, деталей до музичних інструментів  чи іншого необхідного приладдя, для оплати запису твору у студії звукозапису (при наявності підтверджуючих оплату документів).

Щоб подати заявку, потрібно заповнити аплікаційну форму.

До заявки потрібно додати:

  • рекомендаційний лист від музичного закладу, де навчається дитина, або інші листи від музичних педагогів, керівників муз. колективів тощо;
  • невеличке ессе (від 800 до 1500 знаків) від самої дитини на тему: «Музика і Я»;
  • відео (до трьох хвилин) із записом виступу дитини;
  • якщо дитина соціально-активна, то також лист від організації, з якою здійснювалась співпраця, або волонтерська діяльність.

Переможців конкурсу буде оголошено до кінця січня.