Тести з англійської мови в Englishdom: безкоштовно та для правильного вибору курсу навчання

14:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

У вивченні іноземної мови потрібен комплексний поетапний підхід. Якщо ви збираєтесь розпочати вивчати англійську або ж хочете вдосконалити свої навички – почніть з визначення наявного рівня знань.

Радимо пройти тести з англійської мови в Englishdom – онлайн-школи для вивчення англійської мови, яка пропонує курси для будь-якого рівня знань та цілі.

Такий міні-іспит від Englishdom дозволить об’єктивно виявити ваші сильні сторони у володінні англійською, а головне – визначити, над чим потрібно працювати надалі. 

Як відбувається тестування

Пройти комплексний тест з визначення поточного рівня вашої англійської ви можете онлайн абсолютно безкоштовно. Для цього знадобиться лише кілька хвилин вільного часу та інтернет. 

Комплексна перевірка передбачає оцінювання знань за реальними навчальними матеріалами та вправами з програми навчання Englishdom. 

Проходження комплексного онлайн-тесту допоможе визначити ваш рівень володіння англійською мовою на основі аналізу за такими параметрами як граматика, словниковий запас, читання та сприйняття мови на слух. 

Після проходження тесту ви знатимете свій рівень володіння англійською мовою та зрозумієте, що потребує вдосконалення. 

У загальному, існують такі рівні: Beginner, Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2, Intermediate (B1), Upper-Intermediate (B2), Advanced (C1), Proficiency (C2).

Підсумок

Знаючи ваш рівень, а також визначивши мету навчання (бізнес, робота, освіта, покращення розмовної англійської тощо) – ви зможете переходити до наступного етапу – визначення потрібного вам курсу. 

У Englishdom є курси для будь-якого рівня навичок володіння мовою, а отже ви можете бути впевнені, що навчання відбуватиметься згідно з вашими потребами та цілями. До слова, Englishdom пропонує можливість пройти безкоштовний пробний урок до того чи іншого курсу. 

В Englishdom вивчення англійської відбувається з персональним викладачем у форматі відеозв’язку. Заняття – інтерактивні та за перевіреною методикою. Залежно від курсу, може знадобитися від 20 до 50 занять. 

Окрім власне занять з викладачем, в Englishdom ви отримуєте доступ до інтерактивної онлайн‑платформи, розмовних клубів, можете скористатися мобільним додатком, а також є можливість отримувати консультацію менеджера підтримки, який допоможе вам вирішувати усі питання під час навчання.

Після проходження навчання ви отримуєте відповідний сертифікат і головне – важливі практичні знання.