Терапія проти старіння в Німеччині: омолодження організму та імунітету

18:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Терапія проти старіння в Німеччині: омолодження організму та імунітету

Ніхто не хоче старіти, але вікові зміни неминучі. З віком у людини погіршується робота внутрішніх органів, знижується імунітет, слабшає м’язовий тонус. Але сучасна медицина може протистояти цьому. У розвинених країнах тривалість життя на десятки років вище, ніж у державах з низьким рівнем медицини. Одна з причин – якісніша турбота про здоров’я та профілактика, а в останні роки стає популярною антивікова терапія. Ви можете пройти її в одній із німецьких клінік. На сайті Booking Health представлені найкращі клініки, в яких проводиться терапія проти старіння у Німеччині.

Принципи Anti-age терапії

Anti-age – новий напрямок медицини, який стає все більш популярним у західних країнах. Навіщо чекати на розвиток хвороб? Краще підтримувати свій організм у хорошому стані, періодично омолоджувати його, проводити профілактику захворювань, покращувати стан імунної системи.

Anti-age включає:

– Обстеження виявлення початкових стадій хвороб, і навіть чинників ризику їх розвитку
– Персональні рекомендації щодо способу життя
– Підбір медикаментозної терапії, наприклад, препаратів поліпшення складу жовчі, зниження рівня холестерину, контролю артеріального тиску тощо.
– Омолоджуючі процедури, у тому числі з використанням стовбурових клітин, дендритних клітин

Омолодження імунітету

Імунна система відіграє важливу роль в організмі і важливо, щоб вона працювала правильно. Якщо імунітет слабшає, організм людини стає вразливим перед інфекціями, і навіть підвищується ризик розвитку онкологічних захворювань. Якщо імунітет працює неправильно, можуть розвинутись аутоімунні захворювання з ураженням кишечника, щитовидної залози, печінки, шлунка або інших органів. Крім того, хронічне мляве запалення в організмі підвищує ризик атеросклерозу – головної причини інфаркту та інсульту, старечого недоумства, ниркової недостатності та багатьох інших захворювань.

Для нормалізації роботи імунітету у Німеччині використовують дендритні клітини. Це клітини, які “вказують” іншим імунним клітинам, кого їм потрібно атакувати. Перенавчання дендритних клітин відновлює нормальну роботу імунної системи.

Як проводиться терапія:

– З вени беруть кров.
– З неї виділяють моноцити.
– Їх культивують, щоб отримати дендритні клітини.
– У лабораторії збільшують кількість дендритних клітин до кількох мільйонів.
– Змішують їх із Т-клітинами пацієнта.

Лабораторний етап триває близько 10 днів. Потім навчені клітини повертаються до організму пацієнта – їх вводять внутрішньовенно. Тепер організм людини має оновлений імунітет: він краще протистоїть інфекціям, знижується ризик розвитку раку, усуваються хронічні запальні процеси.

Якщо ви хочете пройти лікування в Німеччині, ціни можна дізнатись на сайті Booking Health. Омолодження дендритними клітинами покращить ваше самопочуття та допоможе уникнути серйозних хвороб. На сайті Booking Health можна вибрати клініку, а фахівці компанії організують вашу подорож за кордон.

Фото з сайту Booking Health