Теплі шкарпетки та взуття: у пунктах надання допомоги бездомним у Вінниці потребують теплих речей. ВІДЕО

10:39
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці діє два пункти надання допомоги від громадської організації “Полум’я надії”. Наразі там є потреба у теплих речах для допомоги бездомним. Також бракує шкарпеток, чоловічої білизни та взуття усіх розмірів.

Про це журналістам “Суспільного” розповів Сергій Капітула, волонтер ГО “Полум’я надії”.  Зокрема в сюжеті йдеться, що в таких пунктах безхатченки можуть не тільки отримати теплі речі, а й поїсти, прийняти душ, постригтися і переодягнутися. У цьому їм допомагають волонтери.

 

Департамент соціальної політики, міська рада… допомагають нам з придбанням їжі, оплатою комунальних послуг, оплатою оренди, дезінфікуючі засоби… І звісно [допомагають] небайдужі вінничани, розповів Сергій Капітула.

Наприклад, вінничанка Тетяна Колесник одна з тих, хто принесла до центру вживані речі: штани, светри, взуття усе те, що в її родині більше не носять.

– Речі ці всі хороші, випрані, добротні. Так що люди, які потребують, можуть носити. А для чого, щоб [вони] лежали у шафі? – розповіла вінничанка. 

 

У ГО “Полум’я надії” є ще проект “СоціальнеПатрулювання”, тож якщо бачите безхатченка, можна телефонувати їм на гарячу лінію: (096) 006 3605. Також громадській організації можна допомогти коштами. Номер картки: 5168 7573 9160 7969 (ПриватБанк).

Дайте знати про нас вашим знайомим, які живуть у бідності, – зазначають волонтери.

Пункти надання допомоги у Вінниці (10:00-17:00 з понеділка до п’ятниці):
1) вул. Пирогова, 74
2) вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 12

Також волонтери годують нужденних та бездомних людей на ринку “Урожай” (щоп‘ятниці о 15:30).

 

Крім цього у таких пунктах допомоги допомагають не тільки безхатченкам, а й переселенцям та кризовим сім’ям.  У сюжеті повідомили, що за місяць, наприклад, два міських центри обслуговують близько 150 людей.

Що волонтери роблять на пунктах надання допомоги щодня?

– будь-хто нужденний може прийти, щоб поїсти, перевдягнутися, помитися та постригтися;
– якщо потрібний одяг, є дитячий та дорослий, в тому числі верхній одяг, взуття;
– з кожною людиною проводять консультування, щоб надати довготривалу допомогу: медичне обстеження, адаптаційний курс, продуктову допомогу тощо.

Фото, відео – Суспільне

Читайте також: У Вінниці розробили “дорожню карту допомоги” для бездомних громадян

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.