“Такий вечір буває раз на рік”: як ТНМК у Вінниці презентував акустичний різдвяний вертеп. ФОТО

12:22
Автор: Ірина Богачук
Become a Patron!

 Дотримуючись найкращих новорічно-різдвяних традицій співати й перевтілюватися, вінничани проводжали зимові свята разом із вертепом від відомого українського гурту «Танок на майдані Конґо». Глядачі спостерігали за цікавим поєднанням пісень із акустичною програмою й театралізованими міні-виставами, в яких «із перцем» згадували українські реалії.

Із «Теплим акустичним різдвяним вертепом» музиканти гастролюють вперше, хоч шоу представили глядачам у столиці ще взимку минулого року. Та після цього вирішили об’їхати з вертепом усю країну на початку 2020 року.

 

Вірші для вистав написав Олександр «Фоззі» Сидоренко. Власне він перевтілився в Сіоніста з характерною картавістю. Після композиції «Мій демон», у якій «Усе, що є, буде моїм. Мій демон покусає все, що я не з’їв», Сіоніст запевнив, що саме він може найкраще пояснити значення слів цієї композиції.

Гітарист Ярослав Верьовкін, басист Костянтин Жуйков і ударник Віктор Корженко цього вечора були царями, діджей Андрій Чудля став Іродом, а піаніст Олександр Шиманський – янголом.

 

У чорній шубі та з рогами Фагот зіграв роль чорта. А образ смерті дістався технічному директорові гурту Євгенові Гусаку.

 

 «А потім ще по-свіжому розпалимо мангал,
Рок-н-рол, і ще є друзі, і сусіди – весь кагал!
Хай запалають дрова, хай запітніє скло!

Ти кажеш – Новий рік? А я кажу – Різдво!», –

підсумовували артисти, та після понад двохгодинного шоу на наполегливі заклики вінничан вони вийшли на біс і продовжили виступ ще декількома піснями.

 

 

 

Глядачі активно підспівували, фотографувалися і навіть повторювали рухи артистів на місцях. Під час легендарної композиції «Гранули» вся зала засвітилась ліхтариками. На концерт завітали не лише дорослі, а й маленькі вінничани, які танцювати і навіть ходити ще не вміли, проте на руках у батьків  відверто схвалювали спеціальну різдвяну творчість «ТНМК».

 

 

 

 

 

 

Після завершення дійства Фоззі пояснив, чому «Новий Рік – попса, а Різдво – рок-н-рол». Справа в тому, що, подорожуючи західною Україною кілька років поспіль в різдвяний період, музиканти надихнулися тим, наскільки яскраво, автентично, тепло можна «прожити» дивовижне свято – Різдво. Саме тому умовно й підняли його на, так би мовити, найвищу вершину.

Анастасія, представниця «ТНМК-shop», подорожує з командою у кожне місто й ділиться, що, приїхавши у Вінницю, вони відчули особливе тепло: «Вчора було холодніше, а сьогодні, коли приїхали до вас, зігрілись».  Крім того, зазначає, що цей тур суттєво відрізняється від усіх попередніх гастролей гурту.

«Дуже насичений графік. Новий день – нове місто. Та артисти, віддаючи свою енергію на сцені, отримують шалений заряд натомість від гучних оплесків і вдячних поглядів українців».

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.