Тактичні штани та кросівки: чому варто обрати одяг в “Мілітарці”

16:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Виклики сьогодення потребують нових рішень, в тому числі й в одязі. Тому не дарма наразі існує запит на тактичний одяг в Україні, і не дарма саме українські виробники пропонують широкий асортимент якісних товарів такого типу. Втім, тактичний одяг – це не лише про військову службу (хоча і для військовослужбовців він особливо потрібний), але й про активний спосіб життя загалом. 

Про тактичні штани

Тактичні штани – універсальний, зручний та подекуди необхідний елемент одягу, адже нерідко саме штани першими зношуються та рвуться за умови активного використання під час несення військової служби, навчань тощо. Зокрема, тактичні штани можна придбати в “Мілітарці”, військторзі, що пропонує широкий вибір товарів на будь-який смак та потреби. Наразі на продаж доступно понад три сотні позицій різних типажів, і це лише в розрізі брюк. Окремі моделі штанів уже оснащені вбудованими наколінниками – необхідним елементом в умовах частої зміни положення тіла. 

 

Втім, тактичні штани з наколінниками можуть бути корисними і в “мирних” умовах: наприклад, для гри в страйкбол, під час риболовлі або навіть полювання (коли воно знову буде дозволеним та популярним після нашої Перемоги). Також такі штани мають більшу кількість кишень, ніж звичайні, що досить корисно не лише для військовослужбовців. Загалом, моделі тактичних штанів, наявних у військторзі “Мілітарка”, виготовлені з бавовни або полікотону. Перші – ідеальний варіант на літо, хоча і легко мнуться, полікотон же – вибір більш універсальний та майже не мнеться. 

Про тактичне взуття

“Мілітарка” також пропонує широкий асортимент тактичних кросівок від “М-Tac”, ознайомитися з яким можна за цим посиланням – https://militarka.com.ua/ua/krossovki-m-tac.html – а ми далі дещо детальніше розкажемо про переваги тактичних кросівок, як таких. 

 

Якісне взуття критично необхідне всім, хто веде активний спосіб життя, і тактичні кросівки від “M-Tac” в “Мілітарці” – чудовий вибір. Першочергово лінійка взуття цього типу була призначена для покупців, які перебувають в умовах несення військової служби (а їм, як нікому, необхідне якісне і міцне взуття), патрулювання та виконання різноманітних завдань за будь-яких екстремальних умов, але моделі від вітчизняної компанії “M-Tac” чудово послугують також як для занять спортом, так і для туристичних подорожей. 

Зокрема, взуття від “M-Tac” має: 

  • Бензо- та маслостійку, тракторну підошву;
  • Захист в районах п’яти та носка; 
  • Міцну фіксацію; 
  • Вентиляцію;
  • Анатомічні устілки. 

 

На завершення

Загалом, у військторзі “Мілітарка” в наявності широкий вибір товарів як закордонного, так і вітчизняного виробництва, на певні види товарів діють приємні знижки. До того ж, купівля українських товарів – це не лише дешевше, але й необхідно для підтримки нашого виробника, який нічим не поступається закордонним конкурентам. 

Фото – з сайту військторгу “Мілітарка”