В суботу, 22 жовтня, у вінницькому артпросторі “ПІЧ” відбудеться вистава “Синдром Уцілілого” від луцького театру “ГаРмИдЕр”. Після вистави відбудеться обговорення з її учасниками та психологом. Виручені з події кошти будуть спрямовані на потреби волонтерського штабу “АНГАР” в Луцьку.
Як йдеться в анонсі події на Facebook-сторінці артпростору “ПІЧ”, “Синдром Уцілілого” – сучасна драма від режисерки Руслани Порицької.
– Двоє акторів (Я — Павло Порицький, Тіло — Вадим Хаїнський) чітко усвідомили: “Нас, таких, якими ми були, більше немає. Старий світ згорів, здимів, розвалився, розвіявся. Все треба буде збирати заново, по частинках. І частинки будуть цілком нові…”, – зазначено в описі вистави.
Відомо, що прем’єра драми відбулася 1 жовтня у Луцьку в просторі “КультурнеУКРИТТЯ”. Там театр продовжив своє функціонування, поки у “Гармидер ангар-stage” — ревіталізованому в мистецький простір ангарі — із початку повномасштабного вторгнення функціонує Волонтерський штаб АНГАР.
Відомо, що текст вистави написав після 24 лютого Андрій Бондаренко. Організатори події називають написану історію відвертою та ясною, “про себе, про нас теперішніх”.
Виставу організовують в рамках проєкту “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ”, створеного для підтримки активістів-переселенців та релокованих благодійних і громадських організацій. Як повідомила “Вежі” співзасновниця артпростору “ПІЧ” та очільниця Мистецького об’єднання “PLAI” Олександра Венславовська, вистава – один із культурних заходів, передбачених програмою проєкту. Детальніше про проєкт – за ЦИМ посиланням.
Коли вистава: 22 жовтня (субота) о 18:00;
Де: Артпростір “ПІЧ”, вул. Григорія Сковороди 25 (колишня Пушкіна)
Вхід: донейт від 200 гривень (кошти будуть передані волонтерському штабу АНГАР, м. Луцьк).
Реєстрація обов’язкова за ЦИМ посиланням.
Проєкт “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ” організовано громадською організацією “Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” у рамках програми “Створення антикризових хабів для ОГС”, що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Головне зображення з анонсу події на Facebook
Дякуємо!
Тепер редактори знають.