Сильний вітер у Вінниці вплинув на роботу громадського транспорту

9:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

Рятувальники та синоптики по попереджають про погіршення погодних умов і зокрема – про пориви сильного вітру по всій країні, в тому числі на Вінниччині. 

Так, за повідомленням рятувальників та УкрГідрометцентру, у зв’язку із переміщенням активного циклону, очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, вночі 24 лютого у західних, вдень у південно-східних областях місцями значні опади.

24 лютого місцями, крім північно-східної частини, сильний вітер 25-28 м/с.

Рятувальники повідомляють, що погодні умови ускладнюватимуть роботу підприємств енергетики та комунального господарства, в Карпатах спричинятимуть порушення на окремих ділянках доріг припинення руху транспорту.

Вночі та вранці 24 лютого по північно-західним районам Чорного моря очікується сильний вітер 25-28 м/с, висота хвиль 30-40 дм; на Азовському морі вдень 24 лютого сильний вітер 25-28 м/с, висота хвиль 15-20 дм, місцями значні опади. Ускладнення погодних умов відповідатимуть II (помаранчевому) рівню небезпечності.

За повідомленням наших кореспондентів, такі погодні умови спричинили до порушення роботи громадського транспорту. Так, вранці пасажири тролейбусів не змогли дістатися центру з Тяжилова, а в приватному секторі в деяких будівлях сильним вітром пошкодило дахи. Користувачі викладають у соцмережах фото повалених гілок дерев.

Як згодом повідомили у прес-службі ГУ ДСНС Вінниччини, внаслідок сильного вітру в селі Стрижавка Вінницького району зірвано покрівлю з житлового будинку, а в Жмеринському районі – з новобудови.

Також відомо про повалені вітром дерева, які перешкоджають руху автотранспорту, у Літинському, Немирівському, Липовецькому, Могилів-Подільському районах та в місті Вінниця.

Роботи з ліквідації ускладнення погодних умов тривають, наразі підрозділ працює у Пултівцях.

Фото зі сторінки “Мій новий Тяжилів”