× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Свята розпочалися: у Вінниці офіційно відкрили Новорічну пошту. ФОТОРЕПОРТАЖ

16:59
Автор: Андрій Качор

Новорічно-різдвяні святкування у Вінниці офіційно розпочалися: вже вдруге свої двері відчинила “Новорічна пошта” на площі Ліверпуль.

Побачити відкриття та першими написати листи Святому Миколаю та своїм рідним в усі куточки України сьогодні зібралося кілька десятків містян. Хоч найбільше раділи такій можливості, звісно, наймолодші вінничани. Для них перед відкриттям ще біля зачиненої резиденції дівчата в жовтих куртках виконали сучасний танець, а за ними діти з ансамблю “Зоряна мрія” заспівали пісню.

Однак головними дійовими особами вечора став Листоноша Новорічної пошти: кремезний чоловік з сумкою для листів та у синьому кашкеті з вінницьким гербом замість кокарди. Листоноша пообіцяв допомогти рознести всі листи маленькому Янголятку-помічнику Святого Миколая, а також урочисто заприсягся “протягом місяця і вдень і вночі розносити листи, на своєму шляху дарувати посмішки та гарний настрій усім вінничанам, а також гладити песиків та поросят у дворах будинків вінничан”.

За тим Листоноша витягнув з торбини велику “Чарівну новорічну марку”. Її перед усіма присутніми урочисто погасила начальниця вінницького відділення “Укрпошти” та директор департаменту культури ВМР Максим Філанчук.

Вже після цього Новорічна пошта відкрила свої двері, куди відразу ринулися всі охочі відправити побажання Святому Миколаю, передусім діти. Маленьким вінничанам давали безкоштовно одну марку, а вони старанно писали листи та листівки. Дітвора переважно соромилася розповідати, що саме вони проситимуть в Миколая, але одна дівчинка зізналася, що написала листа… в Ізраїль.

Новорічна пошта працюватиме щодня з 16:00 до 19:00, а з 19:00 до 21:00 тут ще й показуватимуть новорічні фільми. Окрім написання листів тут також відбуватимуться новорічні майстер-класи та караоке, а ще – зупинятиметься новорічний трамвай для дітей.

З повною програмою святкування новорічно-різдвяних свят у Вінниці можна ознайомитися за цим посиланням.

Фото Ольги Мірошниченко

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.