Світанок на плоту: вінницькі степістки з Flame Tap презентували новий кліп. ВІДЕО

21:55
Автор: admin
Become a Patron!

Вінницька степ-команда Flame Tap сьогодні, 1 квітня презентувала свій новий кліп. Тепер дівчата танцюють на затопленому Іванівському кар’єрі – на плоту і під композицію гурту Onuka – “Світанок”. 

Новий витвір команда презентувала сьогодні на своїй офіційній сторінці. Двохвилинне відео станом на 21:20 зібрало вже понад тисячу переглядів.

Як розповіли виконавиці – Яна Лісова і Євгенія Дудник Танасюк – ідея станцювати на плоту, який пливе на воді, як і попередні їхні ідеї, виникли раптово:

– Під час зйомок попереднього кліпу “Flame Tap – Bitanga”, Женя Горун (оператор і монтажер – ред.) жартома сказав, що треба нам ще на воді затанцювати. “Степ на плоту”, – сказав і ми всі хором посміялись, позаяк значну частину уваги отримали не стільки за своє мистецтво, скільки за екстремальні умови кліпу під ДахуБраху. Але Діма Лісовий серйозно задумався і вже за місяць у нас в дворі був дерев’яний пліт.

 

Дівчата запевняють, що Дмитро робив все сам: від креслення конструкції до монтажу. “Це перший випадок, коли процес постановки рухався не від пісні чи образу. Хлопці загорілися шаленою ідеєю – і ми почали думати, що на тому плоту можна було би станцювати. Зійшлися з Женею Дудник на думці, що коли ініціатива надходить не від нас- працювати набагато приємніше”.

 

Flame Tap вирішили не змінювати традиції – довго шукали потужну українську пісню, зупинились на “Онуці”

– Ні з ким ні про що не домовлялись. Ми діємо виключно з творчого інтересу, і вважаємо, що українські митці мають підтримувати один одного. Не знаю, яка там реакція і чи є вона взагалі. Викладаємо, тегаємо – “а там побачим”. Поки що мови не може бути за покупку якихось роялті чи ще щось… Фінансової підтримки в нас немає, мети заробити на цих кліпах – теж. Flame Tap – це більш освітній, а не комерційний проект. Ми сподіваємось отримати підтримку від “Онуки”, як це сталося з ДахоюБрахою, чи Аліною Паш, а не штраф:)

 

 

“Ледь не впали, як на батуті”

Дівчата розповідають, що зйомки були ще в вересні. Новий кліп вирішили зняти і покласти “в стіл”, опублікувати навесні.

– Було страшно, адже це нестійка конструкція і поки одна дівчина танцює – іншу підкидає, як на батуті. Декілька разів ми ледве не впали в воду. Не страшно намочитися чи потонути, а от забракувати зйомку, де зібралася на світанку велика команда на двох машинах, з двома човнами, технікою – це змушувало нервувати.

Під кінець обірвався один із чотирьох вантажів, що зробило пліт абсолютно нестійким і ми ледве тримались, але, нащастя, витримали все до кінця.

 

Що буде далі? 

Степістки зізнаються, що не знають, чого очікувати далі, особливо враховуючи сьогоднішню надзвичайну ситуацію в Україні та її наслідки в сфері культури.

– В нас були великі плани на березень-квітень: показати своє мистецтво в Вашингтоні, Стокгольмі. Все скасували через карантин на невизначений час. Прийшло сповіщення від великого концерт-холу в Вашингтоні, де мав би бути гала-концерт степістів, про загрозу закриття назавжди, адже всі резервні кошти пішли на події, які вже не відбудуться. Такі речі пригнічують і важко сказати, що ми будуємо якісь плани. Сподіваємось на краще, про це і є наш кліп.

Користуючись нагодою, Flame Tap дякує компанії “ЕтноДім” – бренду дизайнерських вишиванок, “які без жодних умов взяли і подарували нам чудові сукні для зйомок”. А також величезна вдячність нашим родичам та друзям, які з ночі допомагали нам впоратись з цими всіма водяними пригодами: Вові Сушко, Назару Моторному, Олегу Присяжнюку.

Читайте також: Вінницькі степістки з Flame Tap зняли новий кліп на скелях біля затопленого кар’єру. ВІДЕО

Читайте також: “Вінниця, це ваш скарб”: степістки з Flame Tap виступили разом з “ДахаБраха” в театрі Садовського. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Степ на аварійному мосту: вінничанки вразили країну танцем біля старовинного млину. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.