«Суд триває»: у Вінниці відповіли на петицію щодо недобудованого дитсадка на Старому місті

12:44
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вінницька міська рада відповіла на петицію з приводу взяття на баланс недобудованого дитячого садка на вулиці Покришкіна, 8. 

Як ідеться у відповіді на петицію, наразі триває судовий процес за позовом виконавчого комітету міськради з вимогою завершити будівництво дитячого садка забудовниками з наступною передачею в комунальну власність Вінницької міської територіальної громади. Остаточного рішення у цій справі ще немає. Повний текст відповіді публікуємо нижче:

– На Вашу петицію від 21.12.2021 повідомляємо, що у господарському суді Вінницької області триває розгляд справи № 902/769/19 за позовом виконавчого комітету Вінницької міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «БМУ-2» ЛТД, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма «Неал», до Товариства з обмеженою відповідальністю «Рендінвест» про зобов’язання вчинити дії, а саме виконати в натурі обов’язок за договором від 28 травня 2015 року про комплексну забудову території, обмеженої вулицями Д. Нечая, Щорса та Покришкіна, шляхом завершення будівництва дошкільного навчального закладу на 240 місць з наступною передачею в комунальну власність Вінницької міської територіальної громади.

На сьогоднішній день судове рішення у зазначеній справі не прийнято.

Як писала авторка петиції Альона Макарова, забудовники, а саме ЖК “Європейський квартал”, не добудували дитячий садочок попри таке зобов’язання. Через це авторка петиції пропонувала міській раді взяти на баланс дитсадок та ініціювати його добудову, знайшовши для цього інвесторів.

– Як всім відомо компанія забудовник не виконала своїх зобов’язань і досі не закінчила будівництво ЖК Європейський квартал. Відповідно питання з дитячим садочком зависло в повітрі. Будівля стоїть пусткою і з кожним роком потребуватиме більших вкладень для введення в експлуатацію. Натомість наші діти не можуть чекати 10-15 років для вирішення даного питання кооперативом мешканців даного ЖК.

Садочок є важливим для великої частини мешканців Старого міста, дітки яких переважно залишаються вдома, тим самими позбавляючись соціальної адаптації в суспільство. На ціле Старе місто маємо два садочки, які знаходяться віддалено, за 1,7 і 3 км від недобудованого об’єкта. Дістатися до них в умовах епідемії без громадського транспорту неможливо і ми тим самим наражаємо на небезпеку наших дітей.

Щорічно у місті капітально ремонтують об’єкти соціальної інфраструктури, в тому числі заклади дошкільної і шкільної освіти, тому місто здатне частково профінансувати добудову. Також можна залучити кошти з бюджетів області або державного бюджету, запропонувати підприємствам міста долучитися до будівництва або іншим забудовникам на прилеглих територіях.

Нагадаємо, 2020 року прокуратура Вінниччини відкрила провадження щодо ЖК «Європейський квартал» за фактом привласнення коштів для будівництва.

Також у зв’язку з цим забудовником вінничани виходили на протест, вимагаючи у влади розв’язати їхні проблеми із забудовником.

Фото – зі сторінки петиції

Читайте також: Шини, “популізм” та намальовані гроші: у Вінниці студенти із закритими обличчями вимагали у мерії “повернути квартири”. ФОТО, ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.