Суд на Вінниччині припинив розгляд справ через відсутність суддів

12:47
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Тростянецький районний суд Вінницької області припинив розглядати справи через відсутність в штаті суддів. Канцелярія суду продовжить здійснювати прийом та реєстрацію процесуальних документів, однак розгляд справ наразі неможливий.

Як повідомляється на сайті суду, протягом останнього року правосуддя в Тростянці здійснював лише суддя Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Дудіков А.В. Однак термін його відрядження скінчився 5 лютого, тому Тростянецький суд залишився без судді.

Підкреслюється, що наразі у Тростянецькому районному суді є чотири посади суддів, які є вакантними.

Наразі канцелярія суду продовжить здійснювати прийом та реєстрацію заяв, позовних заяв громадян та установ, матеріалів і клопотань поліції, а також обвинувальних актів. Проте здійснити автоматизований розподіл та передати справи та матеріали на розгляд суду зараз неможливо.

Через це цивільні та адміністративні справи будуть зберігатися у канцелярії суду до призначення суддів або вирішення питання відрядження суддів з іншого суду.

Натомість, кримінальні провадження, клопотання слідчих органів та справи про адміністративні правопорушення будуть направлятися до Вінницького апеляційного суду для вирішення питання їх розгляду в інших судах області.

Ілюстративне фото – uifuture.org