Сучасна стоматологія в Києві

10:52
Автор: Vежа

На правах реклами

Як може гарна посмішка може прикрасити все обличчя! І як можуть некрасиві зуби зіпсувати враження про зовнішність людини! З цими істинами погодяться всі, але далеко не всі регулярно займаються своїми зубами.

Йдеться не про щоденне чищення зубною пастою (хоча і це не кожен робить два рази на добу), а про регулярне відвідування стоматолога. Мережа кабінетів стоматології в Києві  “Люмі-Дент”  запрошує пройти обстеження і своєчасне лікування в сучасній стоматологічній клініці.

Лікар стоматолог – шанована професія

Ставлення до стоматології у більшості людей складне. З одного боку, ми розуміємо, що затягувати з лікуванням зуба не можна, що навіть маленька дірочка через деякий час обернеться великими неприємностями. З іншого, намагаємося всіляко відкласти свій похід до лікаря стоматолога до тих пір, коли гострий біль пожене в клініку і залишиться тільки видалити зруйнований зуб.

Чому так відбувається? Мабуть, тут є психологічні причини: страх і сором. Страх, що в зубі почнуть «колупатися», зачеплять нерв, буде дуже боляче, а сором за те, що довели зуби до такого стану, і лікар буде висловлювати невдоволення. Ці уявлення склалися через непрофесіоналізм лікарів і слабке технічне оснащення поліклінік.

Але сьогодні все змінилося. Лікар-стоматолог для вас стане не ворогом, а другом. Він доброзичливо поставиться до вашої проблеми, ні словом не обмовиться про те, що ви запустили свої зуби, а знайде оптимальні шляхи лікування з тим, щоб постаратися зберегти і відновити ваші зуби. Саме такі лікарі здійснюють лікування зубів в клініці “Люмі-Дент”.

Стоматологічні послуги в клініці “Люмі-Дент”

“Люмі-Дент” – ціла мережа стоматологічних кабінетів в столиці України. Вона популярна не тільки серед киян, а й серед жителів інших населених пунктів. Високий рейтинг клініка заслужила завдяки новітньому обладнанню, сучасним методам стоматологічного лікування, професіоналізму персоналу.

З якою б проблемою, що стосується зубів, ви не звернулися в клініку, тут завжди знайдуть її ефективне рішення.

У клініці надається широкий спектр послуг в галузі стоматології:

1. Терапевтичні послуги з лікування різноманітних захворювань зубів і ясен: терапія карієсу і некаріозних уражень, лікування пародонтозу, чистка каналів і установка пломб із сучасних матеріалів, лікування інфекційних захворювань порожнини рота – стоматиту та ін. Лікарі обирають таку методику лікування, щоб зберегти зуб і виконати художню реставрацію зубного ряду.

2. Хірургічні послуги: традиційні видалення зубів, включаючи зуб мудрості, видалення кісти, корекція вуздечки і губи, інші операції. У кількох кабінетах повністю обладнані операційні блоки, готові до виконання складних хірургічних маніпуляцій.

3. Протезування: виготовлення та установка коронок, мостів, знімних і незнімних протезів.

4. Імплантація – відновлення зубного ряду за допомогою імплантації імплантів.

5. Послуги лікаря-ортодонта, що спеціалізується на корекції прикусу за допомогою установки брекетів і іншими способами.

6. Чищення та відбілювання зубів – косметичні процедури. Всі, що роблять посмішку більш красивою.

7. Діагностичні послуги. На базі клініки працює безліч приладів високої технології, що дозволяють виконати діагностику з особливою точністю. Це вдосконалені рентген-апарати, прилад комп’ютерної томографії, прилад Т-SCAN, що визначає патологію прикусу, апарат електродіагностики ЕОД.

Кожна філія клініки “Люмі-Дент” пропонує комплекс послуг, що вельми зручно: потрапивши в кабінет, не потрібно більше нікуди ходити, все лікування буде організовано в одному місці.


Чому обирають “Люмі-Дент”

На сайті компанії “Люмі-Дент” вміщено безліч захоплених відгуків від вдячних пацієнтів. Що ж приваблює клієнтів в мережу цих клінік в Києві?

Більшість називає основні плюси, які вигідно відрізняють “Люмі-Дент” від інших стоматологічних клінік:

– професіоналізм і ввічливість лікарів: лікарі мають вузьку спеціалізацію кожен у своїй сфері, постійно підвищують свою кваліфікацію, що дає можливість якісно справлятися з будь-якою проблемою – чи то протезування і лікування, видалення зуба чи реставрація зубного ряду;
– високий рівень анестезії: всі маніпуляції абсолютно безболісні, знеболюючі препарати вводяться за допомогою комп’ютерної анестезії STA;
– можливість провести лікування «уві сні», під седацією, на яку у клініки є офіційний дозвіл;
– різноманітні процедури з відновлення краси зубного ряду (відбілювання, фторування, чистка та ін.);
– прийнятна ціна лікування зубів, діюча система знижок для постійних клієнтів.

Запишіться на консультацію стоматолога в клініці “Люмі-Дент”: він визначить індивідуальні особливості стану ваших зубів і порадить, до якого фахівця слід звернутися.

Не затягуйте з походом до стоматолога. Чим раніше ви прийдете в клініку, тим простіше буде впоратись з вашою проблемою.