“Створення пісні – від ідеї до випуску у світ”: у Вінниці відбудеться безкоштовний музичний тренінг

13:27
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться музичний інтерактивний тренінг, на якому охочі вінничани зможуть навчитись створювати пісні. Так, вінницький музикант та звукорежисер Микола Коміссаренко поетапно демонструватиме створення та запис пісні, розповість про необхідне технічне забезпечення та стадії продакшена від ідеї до кінцевого продукту.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, на тренінгу учасники дізнаються, зокрема, як створюються та записуються пісні, а також яке технічне забезпечення необхідно для їх створення. Окрім того, учасники двогодинного тренінгу імпровізуватимуть, щоб спробувати створити нову пісню.

Тренінг відбудеться 18 жовтня о 15:30 за адресою: Соборна, 73 (інформаційний центр “Вікно в Америку” – у приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки, філіал, 2 поверх).

Участь безкоштовна, однак організатори зазначають, що перевага надаватиметься ВПО.

Зареєструватись на захід можна за ЦИМ посиланням.

Зазначається, що тренінг відбудеться за підтримки проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проєкт фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

Фото – ВМР та https://poradumo.com.ua/