Стрибаючі сяючі “діамантики” і джерела радості для дітей: як працюють вінницькі фонтани. ФОТОРЕПОРТАЖ

15:25
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці вже понад тиждень працюють міські фонтани. Однак в час, коли температура на термометрі щодня підіймається до понад 20 градусів за Цельсієм, здається, що краплі води у них перетворюються на стрибаючі сяючі діамантики.

Особливо ця неймовірна метаморфоза помітна на площі Героїв Небесної Сотні, коли сонце в зеніті. Ще одне прекрасне “фонтанне” місце в цей час – Майдан Незалежності. До речі, звідти ж відкривається чудовий вигляд на частину Соборної та на символ нашого міста – Вежу Артинова.

 

 

 

 

 

 

 

А ось ввечері краще відвідати наземні фонтани на проспекті Космонавтів, що навпроти Лісопарку. У вечірній час тамтешній фонтанчик починає яскраво світитись, даруючи нові естетичні відчуття від вже звичної атракції.

 

 

 

Що ж до іншого фонтана на цій же вулиці – Атланта з Сонцем над головою, то там, здається, чудово в будь-яку пору доби – якщо не для вивчення з дітьми різних планет нашої системи, то для прогулянки алеєю, яка розташована поруч.

 

 

 

 

 

А взагалі, радимо насолодитись красою нашого міста в будь-який час доби (крім комендантської години, звісно) та в будь-якому мікрорайоні. Особливо – з дітьми, адже з наших спостережень, відвідини фонтанів для них – захоплююча та яскрава подія.

Фото Зорини Гаджук