Стали відомі дати зимових канікул для вінницьких школярів

18:16
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Сьогодні, 15 грудня, відбулася нарада з директорами шкіл, на якій визначили дати зимових канікул для учнів.

Про це у коментарі “Місту над Бугом” повідомила Оксана Яценко, директорка департаменту освіти Вінницької міської ради. Відомо, що адміністрація кожної школи може самостійно вирішувати, коли завершити навчання у першому семестрі. Водночас на цій нараді вирішили завершити навчання в усіх школах міста 30 грудня.

Педагогічними радами закладів загальної середньої освіти було прийнято рішення продовжити тривалість семестру до 30 грудня включно, розповіла Оксана Яценко.

Таким чином, з її слів зимові канікули для вінницьких школярів триватимуть з 31 грудня до 10 січня включно. А подальші умови та графік навчання залежатиме від рішення уряду України.

Нагадаємо, що вчора у Вінниці зареєстрували петицію з проханням перенести зимові канікули для учнів 1-4 класів на тиждень пізніше, у зв’язку із введенням локдауну з 8 по 24 січня 2021 року. Детальніше про це ТУТ.

У повідомленні також зазначається, що передноворічні святкові ранки в дитячих садочках та початковій школі відбудуться без сторонніх осіб, а казковими героями можуть бути лише працівники закладу.

Фото – pinimg.com

Читайте також: Святкування Нового року 2021 у Вінниці відбудеться онлайн. ПРОГРАМА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.