Стало відомо про загибель вісьмох захисників з Вінниччини

18:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель восьми захисників з Вінниччини: Візнюка Олександра Михайловича, Тісного Сергія Володимировича, Поліщука Михайла Петровича, Романенка Олександра Вікторовича, Бовсуна Сергія Володимировича, Микола Кухтіна, Кучерука Сергія Васильовича та Германа Ігоря Леонідовича.

– Стало відомо, що у боях за Україну 8 листопада загинув вінничанин Візнюк Олександр Михайлович. Мав досвід бойових дій в АТО/ООС. Був молодшим сержантом. Брав участь у звільненні Київщини, кровопролитних боях на Донеччині. Прощання із загиблим відбулось вчора, 23 грудня.

– На Херсонщині 14 грудня внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Тісний Сергій Володимирович – мешканець села Яланець Бершадської громади. Прощання із захисником відбулось сьогодні, 24 грудня. У громаді оголосили День жалоби.

– На Херсонщині 16 грудня загинув Поліщук Михайло Петрович – мешканець Погребищенської громади. З 30 травня 2023 року захищав Україну від агресора. Прощання із захисником відбулось 22 грудня.

– На Донеччині 16 грудня загинув вінничанин Романенко Олександр Вікторович. На фронті Олександр був парамедиком, стрільцем. Виконував найскладніші завдання. Прощання із загиблим відбулось вчора, 23 грудня.

– На Донеччині 16 грудня загинув вінничанин Бовсун Сергій Володимирович. Сергій Бовсун став у лави Збройних сил України у лютому 2023 року. Разом із побратимами виконував бойові завдання на Донецькому напрямку. Прощання із загиблим відбулось 22 грудня.

– На Запоріжжі 17 грудня загинув Микола Кухтін – мешканець Жмеринської громади. Захиснику було 35 років. Він став на захист України ще у квітні 2022 року. Чоловік був навідником-оператором.

– У боях за Україну 21 грудня загинув Кучерук Сергій Васильович – мешканець Сутисківської громади. Захиснику було 43 роки. Вчора, 23 грудня, відбулось прощання із загиблим.

– На Донеччині 22 грудня загинув Герман Ігор Леонідович – мешканець Могилів-Подільської громади.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – anatomy.pdmu.edu.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель восьми захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.