Стало відомо про загибель тринадцятьох захисників з Вінниччини

15:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель тринадцятьох захисників з Вінниччини: Савінова Валентина Олександровича, Мураховського Ярослава Олексійовича, Кукурузи Сергія Михайловича, Постернака Михайла Миколайовича, Волинця Олексія Анатолійовича, Гацанюка Максима Володимировича, Копайлова Миколи Васильовича, Новака Володимира Макаровича, Заскіна Андрія Миколайовича, Балімчука Сергія Васильовича, Бальшанека Сергія Олександровича, Романенка Тараса Сергійовича та Главіша Максима Михайловича.

– Так, стало відомо, що на Запоріжжі 18 червня загинув Савінов Валентин Олександрович – мешканець Турбівської громади. Він був сержантом, старшим вогнеметником вогнеметного відділення взводу радіаційного, хімічного, біологічного захисту.

– На Донеччині 25 червня 2023 року загинув Мураховський Ярослав Олексійович – мешканець с. Флорине Бершадської громади. Прощання із загиблим відбудеться завтра, 16 листопада.

– У боях за Україну загинув Кукуруза Сергій Михайлович – мешканець с. Бугаївка Оратівської громади. До цього часу захисник вважався зниклим безвісти. Завтра, 16 листопада, відбудеться чин поховання.

– На Луганщині 4 листопада загинув Постернак Михайло Миколайович – мешканець с.Зарічне Тульчинської громади. Сержант був інспектором прикордонної служби 3 категорії – помічником гранатометника відділення інспекторів прикордонної служби. Він став на захист Батьківщини 12 березня 2022 року.

– На Луганщині 8 листопада загинув вінничанин Волинець Олексій Анатолійович. Захиснику було 20 років. Після закінчення школи вступив до університету у Польщі. Проте навчанню завадила повномасштабна війна. У лютому 2022 року хлопець повернувся до України. Тоді ж вступив до війська. Як і мріяв, служив у полку «Азов». Прощання із загиблим було 15 листопада.

– На Запоріжжі 8 листопада загинув Гацанюк Максим Володимирович – мешканець Погребищенської громади. Призваний по мобілізації 17 червня 2022 року старший солдат був водієм механізованого відділення. З листопада 2022 року брав участь у захисті Бахмута. З квітня 2023 року звільняв Запорізьку область. Провели його в останню путь 13 листопада.

– На Луганщині 10 листопада загинув Копайлов Микола Васильович – мешканець смт Брацлав. Солдат  був навідником кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти.

– У боях за Україну 10 листопада загинув Новак Володимир Макарович – мешканець села Зозулинці Уланівської громади. Прощання з Героєм відбудеться завтра, 16 листопада.

– У боях за Україну 12 листопада загинув вінничанин Заскін Андрій Миколайович. Нацгвардієць, що працював у складі мобільно вогневих груп, з січня 2023 року перебував на службі. Чоловік боронив Вінницю та область від ворожих повітряних цілей. Прощання із загиблим відбулось 14 листопада.

– У боях за Україну 12 листопада загинув Балімчук Сергій Васильович – мешканець с. Мончин Погребищенської громади. Захисник народився у селищі Ясенівське Луганської області. В 1996 році сім’я переїхала на Вінниччину. У січні 2023 року був мобілізований і проходив службу в десантно-штурмовій бригаді. Провели захисника в останню путь 13 листопада.

– На Харківщині 12 листопада загинув Бальшанеко Сергій Олександрович – мешканець Турбівської громади. Він був солдатом механізованого відділення механізованого взводу.

– На Херсонщині під час снайперського обстрілу загинув Романенко Тарас Сергійович – мешканець смт Стрижавка. З перших днів війни пішов воювати добровольцем, проходив службу в Гавришівській військовій частині. Був сержантом, старшим стрільцем відділення охорони взводу охорони роти батальйону охорони військової частини. Певний час перебував у Миколаївській області на бойових завданнях. Потім був направлений до Херсонської області.

– На Донеччині отримав осколкове поранення Главіш Максим Михайлович – мешканець Ямпільської громади. Він помер 9 листопада у шпиталі, де боролись за його життя до останнього. Прощання із Героєм відбулось 14 листопада.

Вічна пам’ять загиблим Героям та співчуття рідним…

Ілюстрація – sambircity.gov.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель дев’ятьох захисників з Вінниччини

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.