Стало відомо про загибель сімох захисників з Вінниччини

19:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель сімох захисників з Вінниччини: Івана Дземи, Володимира Березовського, Олексія Дуки, Сергія Опановича, Олега Ткачука, Едуарда Михайлова, Миколи Малюти. 

Також сьогодні, 23 липня, у Вінницькій громаді прощались із загиблим Іваном Васильовичем Дземою. За повідомленням на сайті міської ради, Іван Васильович став у військовий стрій у січні цього року. Загинув під час виконання бойового завдання на околицях міста-фортеці Бахмут 21 травня. Йому назавжди залишилося 58 років. Відомо, що понад 35 років чоловік сідав за кермо тролейбуса та перевозив людей за маршрутами Вінниці.

19 липня на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув 34-річний Володимир Березовський. За повідомленням Жмеринської міськради, він був у найгарячіших точках на фронті, давав відсіч ворогу на Херсонському, Миколаївському та Бахмутському напрямках. За звільнення Херсону Володимир Березовський отримав пам’ятну медаль.

Напередодні, 22 липня, в Козятинській громаді прощались із загиблим захисником Олексієм Олександровичем Дукою, уродженцем с. Кашперівка. Цей день в громаді було оголошено Днем жалоби. Про захисника відомо, що він брав участь в АТО в 2014 році. Після закінчення контракту працював в правоохоронних органах в м.Київ, але згодом повернувся в Козятин.
З початком повномасштабного вторгнення, звернувся у воєнкомат та став на захист Батьківщини. 19 липня 2023 року сержант, виконуючи бойові завдання поблизу Первомайського, загинув.

Також сьогодні, 23 липня, в Козятинській громаді прощались із загиблим Сергієм Сергійовичем Опановичем. Цей день було оголошено в громаді Днем жалоби.

19 липня на Донеччині внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув 35-річний кулеметник Олег Миколайович Ткачук. Він був мобілізований до ЗСУ 26 лютого минулого року. З вересня 2018 року працював на посаді помічника судді Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області.

17 липня на Донеччині під час внаслідок штурмових дій з боку противника загинув 43-річний Едуард Вікторович Михайлов зі смт Тростянець. Відомо, що солдат був водієм відділення протитанкових ракетних комплексів однієї з військових частин. Про дату і час прощання та поховання повідомлять додатково.

19 липня на Донеччині загинув 51-річний Микола Васильович Малюта з с.Клебань Тульчинської громади. Відомо, що сержант був старшим стрільцем, оператором механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону. Про дату і час прощання та поховання повідомлять додатково.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Ілюстративне фото – prm.ua

Читайте також: У боях за Україну загинули семеро захисників з Вінниччини

Читайте також: У боях за Україну загинули 11 захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.