Стало відомо про загибель сімох захисників з Вінниччини

15:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель сімох захисників з Вінниччини: Богацького Михайла Віталійовича, Пілата Дмитра Валентиновича, Чуприни Сергія Павловича, Катрука Івана Петровича, Сорочана Ігоря Павловича, Лейбука Миколи Леонтійовича та Вітошкіна Володимира Олександровича.

– На Донеччині 4 лютого 2023 року загинув Богацький Михайло Віталійович – мешканець міста Шаргород. У грудні 2022 року він став до лав Збройних Сил України. Солдат ніс службу у механізованому відділенні. Він вважався зниклим безвісти.

– На Запоріжжі 10 грудня 2023 року загинув Пілат Дмитро Валентинович – мешканець Липовецької громади. Захиснику було 28 років. Службу проходив у лавах Національної Гвардії України. Брав участь у заходах щодо забезпечення оборони України в районі Лиману.

– На Запоріжжі 26 липня 2023 року загинув вінничанин Чуприна Сергій Павлович. На фронт пішов у грудні 2022 року. Прощання із загиблим відбулось 1 квітня.

– На Донеччині 19 березня загинув Катрук Іван Петрович – мешканець села Велика Кісниця Ямпільської громади. Солдат ЗСУ, водій протитанкового відділення, у війську був із березня 2023 року.

– На Донеччині 24 березня загинув Сорочан Ігор Павлович – мешканець с. Летківка Тростянецької громади. Захиснику було 52 роки. Сержант служив навідником мотопіхотного відділення.

– На Донеччині 29 березня внаслідок важкого поранення загинув Лейбук Микола Леонтійович – мешканець с. Щаслива Липовецької громади. Він був мобілізований 20 січня 2023 року та проходив службу у механізованому батальйоні на Донецькому напрямку.

– На Донеччині 31 березня загинув Вітошкін Володимир Олександрович – мешканець с. Городківка. Призваний на військову службу по мобілізації 14 січня 2023 року. Захисник служив старшим водієм.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – promin.cv.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель сімох захисників з Вінниччини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.