Стало відомо про загибель шістьох захисників з Вінниччини

14:38
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель шістьох захисників з Вінниччини: Сергія Васильовича Нагуляка, Юрія Дмитровича Лисака, Анатолія Анатолійовича Яковенка, Олександра Валерійовича Максимишина, Валентина Денисовича Співака та Олександра Петровича Олійника.

Підтвердилася загибель 29-річного Сергія Васильовича Нагуляка з с.Савинці Тростянецької громади. Відомо, що з 2 березня 2023 року солдат, стрілець-санітар вважався зниклим на позиціях поблизу населеного пункту Новобахмутівка Донецької області. Наразі його визнано загиблим. Про дату і час прощання та поховання буде повідомлено додатково.

Стало відомо, що 20 грудня під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув Юрій Дмитрович Лисак, 28.04.1977 року народження, із села Угарове Оратівської громади. Про час зустрічі та поховання воїна буде повідомлено додатково.

8 січня під час виконання бойового завдання на Херсонщині загинув Анатолій Анатолійович Яковенко. Відомо, що захисник – 1971 року, з села Вовчок Немирівського району. У 2004 році разом з сім’єю переїхав до Бережан. До 24 лютого 2022 року працював будівельником. 24.10.2022 року був призваний на військову службу по мобілізації. Прощання відбулось 12 січня.

8 січня на Донеччині загинув Олександр Валерійович Максимишин, 1984 р.н., жителя села с. Нова Ободівка (Ободівської сільської територіальної громади). Відомо, що захисник був стрільцем-помічником гранатометника парашутно-десантної роти. Завтра, 15 січня, орієнтовно о 9.00, на Центральній площі смт Тростянець “живим коридором” зустрічатимуть траурний кортеж з тілом полеглого воїна.

10 січня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі загинув Валентин Денисович Співак 2000 року народження із села Біла. Солдат-контрактник Національної гвардії України був у війську із грудня 2021 року. Сьогодні, 14 січня, Захисника зустрічають, прощання і поховання відбудуться завтра.

11 січня на Харківщині помер Захисник України Олександр Петрович Олійник, 1986 р.н., житель с. Красненьке. Був учасником АТО/ООС. Про день, коли зустрічатимуть Героя на рідній землі, дату і час поховання повідомлять додатково.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстративне фото – pmg.ua