Стало відомо про загибель шістьох захисників з Вінниччини

17:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель шістьох захисників з Вінниччини: Геннадія Костецького, Ковальова Руслана Юрійовича, Навертюка Віктора Миколайовича, Стрипи Сергія Вікторовича, Лемеця Дмитра Віталійовича та Паламарчука Дмитра Андрійовича.

– На Донеччині 13 жовтня 2022 року загинув Геннадій Костецький – мешканець Жмеринської громади. На початку березня 2022 року він став на захист України. Захисник був стрільцем-помічником гранатометника мотопіхотного відділення. Жмеринчанина як невідомого солдата з почестями поховали у Дніпрі. Наразі завдяки проведеному ДНК-тесту тіло вдалося ідентифікувати. Сьогодні, 31 січня, Жмеринська міська територіальна громада «живим коридором» зустрічала загиблого. У громаді було оголошено День жалоби.

– На Донеччині 25 січня загинув Ковальов Руслан Юрійович – мешканець села Кинашів Тульчинської територіальної громади. Солдат служив стрільцем-снайпером механізованого відділення.

– У боях за Україну 27 січня загинув Навертюк Віктор Миколайович – уродженець с. Ялтушків Барської громади. Він був командиром інженерно-саперного відділення. Вчора, 30 січня, відбулось прощання із загиблим.

– У боях за Україну 27 січня загинув Стрипа Сергій Вікторович – мешканець Немирівської громади. Він розпочав свій бойовий шлях у 2018 році. У зоні ведення Операції Об’єднаних сил його й застала звістка про повномасштабне російське вторгнення. Як штаб-сержант, опікувався підготовкою особового складу до виконання бойових завдань, перебував на “найгарячіших” ділянках фронту. Захиснику було 42 роки. Сьогодні, 31 січня, відбулось прощання із загиблим.

– На Донеччині 29 січня загинув Лемець Дмитро Віталійович – мешканець Тульчинської громади. Солдат був водієм десантно-штурмового відділення.

– На Харківщині 29 грудня загинув вінничанин Паламарчук Дмитро Андрійович. Захиснику було 46 років. Він мобілізувався до лав Збройних Сил України навесні минулого року. Після військового вишколу у Франції воював у званні молодшого сержанта, був командиром відділення. Прощання із загиблим було сьогодні, 31 січня.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – varta1.com.ua