Стало відомо про загибель дев’ятьох захисників з Вінниччини

15:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель, зокрема, Добранського Юрія Борисовича, Слободянюка Дениса Олександровича, Галапенка Леоніда Миколайовича, Дронова Сергія Геннадійовича, Бензи Андрія Володимировича, Леська Володимира Васильовича, Вавруха Віктора Миколайовича, Хомюка Віктора Вікторовича та Тітова Вадима Вікторовича.

– На Миколаївщині 29 серпня загинув Добранський Юрій Борисович – мешканець Шпиківської громади. Молодший сержант був водієм механізованого взводу.

– У боях за Україну 10 травня загинув вінничанин, випускник бакалаврату факультету будівництва, цивільної та екологічної інженерії Слободянюк Денис Олександрович. На початку 2024 року він почав працювати за фахом, обіймаючи посаду інспектора Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. Навчався працювати за кулеметом.

– На Харківщині 15 травня загинув Галапенко Леонід Миколайович – мешканець Немирівської громади.

– На Донеччині 16 травня загинув Дронов Сергій Геннадійович – мешканець Липовецької громади. Захиснику було 49 років. Був призваний за мобілізацією на військову службу 27 січня 2023 року. Служив на посаді навідника зенітного артилерійського взводу.

– На Херсонщині 16 травня загинув Бенза Андрій Володимирович – мешканець Погребищенської громади. Він мав звання стрілець-санітар, матрос.

– На Донеччині 19 травня загинув Лесько Володимир Васильович – мешканець Тульчинської громади. Сержант служив водієм взводу протитанкових ракетних комплексів.

– На Херсонщині 18 травня загинув Ваврух Віктор Миколайович – мешканець міста Бар. Коли у 2022 році розпочалось повномасштабне вторгнення рф в Україну, він був одним з перших, хто стан на захист Батьківщини.

– Внаслідок важкого поранення під час вибуху 21 травня загинув Хомюк Віктор Вікторович – мешканець Хмільницької громади.

– У боях за Україну загинув Тітов Вадим Вікторович – мешканець Козятинської громади. Додаткова інформація буде повідомлена згодом.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – life.pravda.com.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель дев’ятьох захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.