Стало відомо про загибель чотирьох захисників з Вінниччини

15:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель чотирьох захисників з Вінниччини: Денисова Олександра Михайловича, Гнітецького Олександра, Снітковського Сергія Володимировича та Бугери Миколи Макаровича.

– На Харківщині під час повернення з позиції 1 липня загинув вінничанин Денисов Олександр Михайлович. Захиснику було 36 років. У 2022 році брав участь у боях на Київщині. Згодом – служив у Харківський області. Пройшов навчання на військового медика, також ходив у бойові виходи.

– На Донеччині 2 липня загинув Гнітецький Олександр – мешканець Жмеринської громади. Захиснику було 33 роки. Він пройшов АТО. З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вступив до Жмеринської ТРО, а незабаром – до десантно-штурмової бригади ЗСУ. Сьогодні, 10 липня, у громаді оголошено Днем жалоби.

-Під час відпустки 4 липня помер вінничанин Снітковський Сергій Володимирович. Захиснику було 37 років. Він долучився до Збройних Сил України минулоріч. Виконував, зокрема, військові завдання на Запорізькому напрямку, а останніми місяцями тримав оборону поблизу міста Вовчанськ Чугуївського району Харківської області. Був водієм бойової машини та механіком. Зазначено, що чоловік вважав себе щасливчиком: коли вороги підбили його «Страйкер», відбувся лише легкою контузією. Втім, вказується, “наслідки пережитого далися взнаки пізніше. Серце воїна зупинилося 4 липня у перший день нетривалої відпустки у рідному місті”.

– На Полтавщині 6 липня загинув Бугера Микола Макарович – мешканець Бершадської громади. Боєць був старшим солдатом. Про дату та час прощання повідомлять згодом.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – www.thecraftygentleman.net

Читайте також: Стало відомо про загибель тринадцятьох захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.