Стало відомо про загибель чотирнадцятьох захисників з Вінниччини

16:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель чотирнадцятьох захисників з Вінниччини: Пустовіта Вадима Валерійовича, Хмеля В’ячеслава Анатолійовича, Батюка Дмитра Ігоровича, Миколи Гордія, Рибаченка Миколи Миколайовича, Столяра Івана Михайловича, Олександра Тітюцького, Пустовіта Олександра Віталійовича, Руслана Свіріди, Луби Петра Миколайовича, Поліщука Василя Миколайовича, Гарнаги Олега Івановича, Прокоповича Івана Миколайовича та Корнійчука Максима Миколайовича. 

– На Донеччині 4 березня 2023 року загинув Пустовіт Вадим Валерійович – мешканець Ямпільської громади. За допомогою генетичної експертизи офіційно підтвердилась особа саме цього загиблого воїна. Захиснику було 28 років.

– На Донеччині 25 серпня 2023 року в результаті здійснення штурмових дій позицій підрозділу загинув Хміль В’ячеслав Анатолійович – мешканець Іллінецької громади. Сержант був стрільцем. Ще з 2015 року боронив країну в зоні АТО.

– На Донеччині 6 березня дістав важку мінно-вибухову травму вінничанин Батюк Дмитро Ігорович. Лікарі намагалися врятувати його життя, та його не стало 11 травня. Захиснику було 40 років.

– На Донеччині 1 травня загинув вінничанин Микола Гордій. Захисник був випускником факультету машинобудування та транспорту у Вінницькому національному технічному університеті. Він був молодшим сержантом, командиром відділення взводу протитанкових керованих ракет. Став на захист України ще в березні 2022 року.

– На Донеччині 8 травня при виконанні бойового завдання отримав смертельне кульове поранення легень Рибаченко Микола Миколайович – мешканець Гайсинської громади. У перші дні повномасштабного вторгнення він прийшов добровольцем в українське військо по мобілізації. Був головним сержантом, службу проходив на посаді командира стрілецького взводу.

– На Донеччині 8 травня загинув Столяр Іван Михайлович – мешканець Ободівської громади.

– На Донеччині 9 травня загинув Олександр Тітюцький – мешканець Жмеринської громади. Захиснику був 51 рік. У громаді 14 травня було оголошено День жалоби. Відомо, що у листопаді 2022 року на війні загинув його син Дмитро (йому було 28 років).

– На Миколаївщині 10 травня під час проходження військової служби, перебуваючи за місцем дислокації військової частини, загинув Пустовіт Олександр Віталійович – мешканець Томашпільської громади. Захиснику було 38 років. У громаді 15 та 16 травня оголошено Днями жалоби.

– На Донеччині 10 травня загинув Руслан Свіріда – мешканець Жмеринської громади. Захиснику було 54 роки.

– На Харківщині 12 травня загинув Луба Петро Миколайович – мешканець Тульчинської громади. Солдат служив гранатометником.

– На Харківщині 12 травня загинув Поліщук Василь Миколайович – мешканець Немирівської громади.

– На Луганщині 14 травня загинув Гарнага Олег Іванович – мешканець Погребищенської громади. Захисник був номером обслуги мінометного взводу, солдатом.

– На Харківщині під час виконання бойового завдання загинув Прокопович Іван Миколайович – мешканець Агрономічної громади.

– У боях за Україну загинув Корнійчук Максим Миколайович – мешканець Козятинської громади. Завтра, 16 травня, у громаді оголошено День жалоби.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – life.pravda.com.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель тринадцятьох захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.