Стало відомо про загибель 21 захисника з Вінниччини

15:03
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель 21 захисника з Вінниччини: Олега Володимировича Ткаченка, Валерія Віталійовича Стрільчука, Руслана Байлеми, Володимира Анатолійовича Михальчука, Олександра Дмитровича Колісника, Дениса Романовича Луцишена, Олександра Володимировича Ульянчика, Сергія Михайловича Суржка, Богдана Олеговича Куйдана, Юрія Григоровича Бузікова, Валерія Івановича Соляра, Дмитра Борисовича Юрковського, Сергія Сергійовича Куцого, Андрія Васильовича Хлопицького, Юрія Миколайовича Панчука, Андрія Анатолійовича Каленського, Олексія Леонідовича Гервазієва, Віктора Анатолійовича Яричевського, Олександра Сергійовича Тимченка, Максима Анатолійовича Максименюка та Олександра Петровича Кушти.

Стало відомо, що 31 січня, захищаючи Батьківщину, на Херсонському напрямку загинув 55-річний навідник танкового взводу, матрос Олег Володимирович Ткаченко з Могилів-Подільської громади. Відомо, що чоловік з перших днів повномасштабного вторгнення захищав рідну землю від ворога.

Стало відомо, що внаслідок артилерійського обстрілу 10 лютого на Донеччині загинув 46-річний Валерій Віталійович Стрільчук з Брацлавської громади. Чоловік був прийнятий на військову службу наприкінці 2022 року, служив старшим стрільцем-оператором.

– 23 лютого у Запорізькій області загинув 39-річний Руслан Байлема з с. Радівка Калинівської громади. Прощання з воїном відбулося 2 березня.

– 23 лютого під час виконання бойових завдань у Запорізькій області загинув 48-річний Володимир Анатолійович Михальчук з с. Неменка Іллінецької громади. Про день та час, коли зустрічатимуть Героя на рідній землі, повідомлять додатково.

– 23 лютого на Харківщині під час виконання обов’язків військової служби загинув 52-річний Олександр Дмитрович Колісник з села Парпурівці Луки-Мелешківської громади. Зустрічатимуть полеглого воїна завтра, 4 березня, прощатимуться із захисником 5 березня.

– 24 лютого при виконанні бойових завдань на Донеччині загинув 32-річний Денис Романович Луцишен з Великої Русави Томашпільської громади. Зустрічали загиблого Героя вчора, 2 березня.

– 25 лютого на Харківщині внаслідок зіткнення з переважаючими силами ворога загинув солдат, старший стрілець Олександр Володимирович Ульянчик. Відомо, що захиснику було  50 років, він з с. Комарівка Теплицького району. 29 лютого у с. Гнатівка попрощалися з полеглим.

– 25 лютого на Донеччині загинув 26-річний молодший сержант Сергій Михайлович Суржок з с. Пархомівка Іллінецької громади. Відомо, що боєць разом з побратимами звільняв від загарбників окуповані населені пункти Запорізької області, брав участь у важких боях за Роботине, протистояв натиску ворога на Авдіївському напрямку. Чоловік врятував життя багатьом пораненим побратимам – на війні стали у нагоді його знання та медичні навички. За мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку Сергій Суржок був нагороджений медаллю «За оборону рідної держави». Прощання з воїном відбулося 2 березня.

– 25 лютого під час виконання бойових завдань на Луганщині внаслідок штурмових дій позиції отримав поранення, несумісне з життям, сержант, командир 1-го відділення 25-річний Богдан Олегович Куйдан з Козятина. Відомо, що з перших днів повномасштабного вторгнення він брав участь у запеклих боях в Луганській області. Двічі отримав поранення, але щоразу після госпіталю повертався на бойові позиції до своїх. Прощання з Героєм відбулося 2 березня.

– 25 лютого в бою на Донеччині загинув 45-річний солдат, навідник мінометного взводу Юрій Григорович Бузіков з с. Чернявка Оратівської громади. Зустрічали загиблого воїна “живим коридором” та прощалися з ним вчора, 2 березня.

– 26 лютого на Донеччині під час бою загинув 52-річний солдат Валерій Іванович Соляр. Чоловік – родом з села Олександрівка Томашпільської громади. Відомо, що він був призваний на службу 1 березня 2022 року, був майстром-номером обслуги. Прощалися з воїном вчора, 2 березня.

– 26 лютого на Донеччині, від поранення не сумісного з життям, загинув 47-річний Дмитро Борисович Юрковський з села Добрянка Ямпільської громади. Захисник був старшим солдатом, розвідником взводу спостереження. Про дату поховання буде повідомлено додатково.

– 27 лютого загинув 58-річний Сергій Сергійович Куций зі смт Брацлав (родом – з с.Грабовець). Відомо, що у 2020 році чоловік долучився до добровольчого підрозділу, який діяв на Луганщині, там і зустрів повномасштабну агресію рф. Призваний на військову службу з березня 2022 року, брав участь в обороні Києва та бойових діях під Лиманом, разом із побратимами давав відсіч російському агресору на Запорізькому напрямку. Служив спеціалістом другого відділення військової частини у званні капітан. Прощалися із загиблим воїном 28 лютого.

– 27 лютого під час мінометного обстрілу на Донеччині загинув стрілець, старший солдат Андрій Васильович Хлопицький з Білянського старостинського округу. Зустрічали воїна “живим коридором” вчора, 2 березня.

– 27 лютого на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу загинув 49-річний Юрій Миколайович Панчук з села Пустовійти Уланівської громади. Маршрут та час зустрічі загиблого воїна повідомлять додатково.

– 28 лютого стало відомо, що в бою з ворогом загинув Андрій Анатолійович Каленський 1971 р.н. з Козятина. Завтра, 4 березня, в Козятинській громаді оголошено Днем жалоби за загиблим, цього ж дня відбудеться й прощання.

– 28 лютого у важких боях на Донеччині загинув 23-річний могилівчанин Олексій Леонідович Гервазієв. Він був командиром 3 зенітно-артилерійського взводу, молодшим сержантом. Відомо, що воїн з перших днів повномасштабного вторгнення захищав Україну від ворога.

– 28 лютого у бою на Донеччині загинув солдат Віктор Анатолійович Яричевський з міста Тульчин. Відомо, що чоловік служив стрільцем. Воїну було 43 роки.

– 28 лютого на Донеччині у бою загинув 28-річний Олександр Сергійович Тимченко з с. Заболотне Крижопільської громади. Захисник служив стрільцем. Полеглого Героя зустрічають сьогодні, 3 березня.

– 29 лютого на Донеччині загинув 41-річний Максим Анатолійович Максименюк з села Руданське Шаргородської громади. Захищав рідний край в час проведення АТО/ООС, у перший день повномасштабного вторгнення знову став у військовий стрій. Старший солдат служив гранатометником протитанкового взводу роти. Про час та місце поховання воїна буде повідомлено додатково.

– В ході виконання бойового завдання в Донецькій області 1 березня загинув Олександр Петрович Кушта, 1989 р.н., уродженець с. Мальчівці, житель с. Окладне. Олександр ще у 2014 році добровільно пішов в АТО і відтоді до останнього дня практично весь час воював (за винятком невеликого проміжку часу, потрібного для лікування). Разом зі своїм підрозділом захисник пройшов найважчі бої майже по всій лінії фронту.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – pmg.ua