Стало відомо про загибель 13 захисників з Вінниччини

15:23
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Оновлено: 3 Грудня 2023, в 17:19

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель 13 захисників з Вінниччини: Юрія Вячеславовича Марценюка, Криська Олександра Леонтійовича, Олександра Володимировича Меньшова, Стеблецького Олександра Яковича, Дяківа Віктора Васильовича, Шкути Сергія Анатолійовича, Оманчуківського Андрія Богдановича, Андрущенка Володимира Семеновича, Пасічнюка Миколи Миколайовича, Бабича Олександра Анатолійовича, Домбровського Віктора Вікторовича, Кучерука Вячеслава Васильовича, Андрія Петровича Баюрка.

Стало відомо, що 29 жовтня на Херсонщині, виконуючи бойове завдання, загинув Юрій Вячеславович Марценюк з Хмільницького району Вінниччини. Відомо також, що чоловік до лав ЗСУ пішов добровільно на початку повномасштабного російського вторгнення. Попрощалися із захисником 28 листопада у Вінниці.

Стало відомо, що 29 жовтня під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув старший сержант Крисько Олександр Леонтійович. Зустрічали загиблого захисника “живим коридором” у Сутисківській територіальній громаді сьогодні. Прощання з Олександром відбудеться завтра, 30 листопада.

17 листопада у Бахмутському районі Донеччини у бою загинув Олександр Володимирович Меньшов. Відомо, що воїн – родом з Херсону. Був письменником – автором детективних романів про альтернативну історію. На початку повномасштабної війни він з родиною стали свідками окупації рідного міста. Лише за пів року їм вдалося переїхати до Вінниці, після чого письменник твердо вирішив вступити до ЗСУ. Чоловік боронив Україну на Донецькому напрямку, був молодшим сержантом. Прощання та поховання захисника відбулося 27 листопада у Вінниці.

20 листопада у Херсонській області загинув 36-річний Стеблецький Олександр Якович з с. Тиманівка Тульчинської громади. Відомо, що чоловік був призваний на службу 17 травня 2023 року. Служив гранатометником відділення морської піхоти, був матросом. За рішенням родини загиблого Героя поховають в м. Київ.

22 листопада під час бою з ворогом на Донеччині загинув житель села Руданське 35-річний старший солдат Дяків Віктор Васильович. Прощаються з воїном сьогодні, 29 листопада.

25 листопада на Харківщині загинув молодший сержант 25-річний Шкута Сергій Анатолійович. Про день, коли зустрічатимуть Героя, дату і час поховання повідомлять додатково.

26 листопада у важких боях на Харківщині загинув молодший сержант Збройних сил України 48-річний Оманчуківський Андрій Богданович. Про день, коли зустрічатимуть Героя, дату і час поховання повідомлять додатково.

27 листопада на Донеччині загинув Андрущенко Володимир Семенович, житель м. Бершадь.

27 листопада в бою за Україну на Донеччині загинув старший солдат Пасічнюк Микола Миколайович, 1987 року народження, житель с. Бабин. Про день, коли зустрічатимуть Героя, дату і час поховання повідомлять додатково.

27 листопада на Донеччині при виконанні бойового завдання загинув гранатометник з села Вахнівка Турбівської громади Бабич Олександр Анатолійович, 1983 року народження.

Стало відомо про загибель Домбровського Віктора Вікторовича з села Медвеже Вушко. Прощаються із захисником сьогодні, 29 листопада.

Стало відомо про загибель командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки, молодшого сержанта Кучерука Вячеслава Васильовича, 2001 р.н. з с. Матейків. Прощаються із захисником сьогодні, 29 листопада.

В боях за Україну на Запоріжжі загинув захисник із с. Нападівка Андрій Петрович Баюрко. Про дату та час організації живого коридору для зустрічі кортежу з Героєм на щиті буде повідомлено згодом.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстративне фото – “Pixabay”