Срібні чоловічі браслети – прикраса на вся часи

15:05
Автор: admin
Become a Patron!
Те що чоловіки теж не проти похизуватися красивими ювелірними шедеврами, це відомо всім. А чому ні. Тим більше що мануфактури пропонують безліч варіацій в різних стилях і дизайнах.
Але деякі прикраси виходять з моди, інші – актуальні тільки для конкретних ситуацій. Тоді як сучасні покупці шукають щось більш універсальне і позатрендове. І такі рішення існують і одне з них це срібні чоловічі браслети. Оскільки майстри золотих справ пропонують дуже багато варіантів на вибір, можна і розгубитися. Але рекомендації консультантів Злато допоможуть розібратися з цим величезним асортиментом і придбати класний екземпляр і до смаку і по бюджету.

Увага на плетіння

Срібні чоловічі браслети безперечно представлені не у такому широкому різноманітті як жіночі, але вибір все рівно дуже великий. Відрізняються запропоновані моделі стилістикою, дизайном, матеріалами що використовуються для їх виготовлення.
Здавалося б яке різноманіття може бути коли мова йде про срібло. А виявляється це метал дуже слухняний і майстри обробляють його за різними технологіями та використовують різні покриття. Так багато візуальних ефектів створюється за допомогою:
  1. Родієвого покриття;
  2. Позолоти;
  3. Чорніння.
До речі, якщо у вас шкіра схильна до подразнень та алергії, зверніть увагу на чоловічі срібні браслети з родієвим покриттям. Чим вони кращі за інші? Родій додає металу додаткового сяйва і стійкості, але головне – він стає на 100% гіпоалергенним.
Крім того срібні чоловічі браслети з родієвим покриттям виглядають мега стильно та сучасно.
Якщо ви навпаки віддаєте перевагу старовинним речам, захоплюєтеся антикваріатом – для вас срібло з чорнінням. Виглядають такі прикраси дуже шикарно і автентично. Крім того чорніння підкреслює рельєф металу і додає йому особливого шарму і шику.
Позолота використовується для створення респектабельних і елегантних браслетів. Але голова скрипка тут дісталася навіть не покриттю а плетінню. Саме від типа плетіння залежить:
  • Екстер’єр браслету;
  • Дизайнерське рішення;
  • Ціна.
Мануфактури використовують як машинне плетіння так і ручне. Кожен варіант має свої переваги. Щодо самих різновидностей їх дуже багато. Деякі типи плетіння називаються суто чоловічими інші набули статусу унісекс. Тобто такі універсальні типи плетіння можна зустріти навіть на зап’ясті у тендітної панянки. Розібратися з усіма нюансами, видами і типами допоможуть не тільки фото і описи продукції але і рекомендації експертів Zlato. Консультанти допоможуть підібрати срібний чоловічий браслет як для себе так і на подарунок. До речі саме ця прикраса вважається ідеальним рішенням якщо треба зробити класний презент.