Справа збиття малайзійського «Боїнгу»: правоохоронці Вінниччини оголосили про підозру учаснику «ДНР»

11:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

СБУ документує злочинні дії осіб причетних до збиття рейсу MH17 («Боїнг 777» Малайзійських авіаліній) – високопосадовцю терористичної організації «Донецька народна республіка» повідомлено про підозру.

На фейсбук-сторінці Управління Служби безпеки України у Вінницькі області зазначено, що слідчими встановлено, що мешканець Донецької області у травні 2014 році добровільно приєднався до лав терористичної організації «ДНР».

Проходив службу на керівних посадах у спеціалізованих структурних підрозділах т.зв. «1 Армійського корпусу народної міліції» псевдоутворення, які безпосередньо керувалися ФСБ РФ.

Встановлено, що фігурант володіє важливою інформацією про обставини збиття пасажирського літака «Боїнг 777» Малайзійських авіаліній рейсу MH17 (Ідеться про авіарейс MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines. 17 липня 2014 року російські терористи збили “Боїнг 777” поблизу Тореза Донецької області. Тоді загинуло 298 людей, переважно мешканців Нідерландів, – авт.).

 

 

“Особисто він та його підлеглі, під координацією спецслужб країни-агресора, здійснювали заходи, спрямовані на приховування причетності рашистів до вчинення вищевказаного злочину” – ідеться у повідомленні.

Наразі зловмисник переховується від правосуддя поза межами України, однак у спецслужбі зазначають, що знають про його фактичне місце проживання, контактні дані та коло спілкування.

“Йому заочно повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України.
Під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури триває досудове розслідування.

Планується оголошення його у загальноукраїнській та міждержавний розшук. Зібрані докази будуть використані у міжнародному кримінальному суді в Гаазі для визнання фігуранта воєнним злочинцем” – ідеться у повідомленні.

Фото з фейсбук-сторінки УСБУ у Вінницькій області