Справа екссудді-хабарника: вінницький суд ухвалив найсуворіше покарання у справі, що розглядалась майже 10 років

12:14
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На Вінниччині прокуратура домоглася найсуворішого покарання екссудді за хабарництво у 2012 році. Ексслужителя Феміди засуджено до реального позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна.

Як повідомила сьогодні Вінницька обласна прокуратура, колегією суддів Вінницького апеляційного суду залишено в силі вирок Вінницького міського суду стосовно одного з суддів Вінницького районного суду, який підозрювався у хабарництві.

Упродовж тривалого судового розгляду (майже 10 років), прокурори обласної прокуратури домоглися ухвалення повторного рішення про затвердження обвинувального вироку суду, яким суддю засуджено до реального позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна.

Таке покарання екссуддя отримав за одержання у 2012 році неправомірної вигоди у великому розмірі за сприяння порушнику правил дорожнього руху в ухиленні від небажаного для останнього виду покарання.

Так, суддя розглядаючи рішення про притягнення до адмінвідповідальності чоловіка, який напідпитку керував автівкою, наклав на нього стягнення не пов’язане з позбавленням права керування транспортним засобом, як того і просив правопорушник. За це суддя отримав від порушника хабар.

Відтак нині суддю засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Таке покарання є найсуворішим із можливих згідно із санкцією інкримінованої частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. А саме: одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто передає чи надає таку вигоду, або в інтересах третіх осіб.

Ілюстративне фото – https://ua.news/

Читайте також: Російсько-українська війна – 19 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте також: Голову одного з райсудів Вінниччини судитимуть за підозрою в отриманні 120 тисяч гривень хабаря

Читайте також: Співробітнику податкової служби, який на Вінниччині спричинив ДТП з двома загиблими, повідомили про підозру

Читайте також: На Вінниччині чоловік обкрадав будинок, господарі якого тимчасово виїхали за межі України

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.