Спортсмени з Вінниччини Іван Чупринко та Олег Чеботаєв здобули “золото” та “срібло” на чемпіонаті світу з жиму лежачи

19:25
Автор: Vежа

Спортсмени з Вінниччини Іван Чупринко та Олег Чеботаєв здобули золото та срібло відповідно на чемпіонаті світу з жиму лежачи.

Про це повідомляє Вінницька територіальна організація “Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство “Колос”.

Виступ Івана Чупринка у ваговій категорії 74 кілограми з результатом 282,5 кілограма приніс перше місце та золоту медаль для України. Олег Чеботаєв у ваговій категорії 74 кілограми серед юніорів з результатом 205 кілограмів став срібним призером.

Йдеться, що чемпіонат світу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед дорослих, юніорів, юнаків триває з 21 травня по 1 червня. Організували їх у місті Остін, Сполучені Штати Америки.