Спортсмени вінницької школи вибороли сім медалей на чемпіонаті Європи зі спортивного радіоорієнтування

14:42
Автор: Vежа

Троє вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 та їхній тренер вибороли сім особистих медалей на чемпіонаті Європи зі спортивного радіоорієнтування.

Як повідомляє Вінницька міська рада, зокрема Аліна Солоненко серед юніорок (Ж19) завоювала дві срібні нагороди, а Богдан Філоненко (Ч19) – дві “бронзи”. Їхній тренер Сергій Зеленський серед ветеранів завоював два “золота” та одне “срібло”.

Крім цього, відбувався залік у багатоборстві (сума чотирьох вправ). Так, Аліна Солоненко посіла друге місце, а Сергій Зеленський – став чемпіоном.

Зазначено, що змагання тривали з 20 по 23 липня у місті Мартін, Словаччина. Чемпіонат Європи проходив серед дорослих, юніорів та юнаків.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів із 11 країн Європи. Це Словаччина, Чехія, Угорщина, Польща, Німеччина, Литва, Великобританія, Словенія, Боснія, Казахстан та Україна. Нагороди виборювали у чотирьох дисциплінах.