Спогади за чаєм про Революцію: вінничан запрошують на “дружню зустріч в “Артинов”

11:37
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності та Свободи вінницькі активісти влаштовують зустріч “Революція Гідності чотири роки потому” з безпосередніми учасниками тих подій

Як повідомляють організатори на сторінці заходу у Facebook, формат заходу буде у вигляді дружньої зустрічі-спогадів за чашкою кави чи чаю про осінь та зиму, які змінили нас та країну назавжди.

  • Як починався вінницький майдан, чого досягли, що змінилось, які питання залишились відкритими? Який він – дух свободи та дух майдану? Як відчувається поклик серця та відсіюється фальш? – саме на ці питання шукатимуть відповіді учасники зустрічі.

До спілкування запросили волонтерів, учасників майдану та АТО, серед яких Андрій Грачов, Леонід Гуменний, Ірина Борзова, Людмила Станіславенко, Дмитро Мира, Леся Найчук. Обмінятися спогадами запрошують усіх охочих.

Відбудеться захід з 13:00 до 14:00 у креативному просторі “Артинов”, що за адресою вулиця Архітектора Артинова, 12а.  Вхід вільний.

Нагадаємо, що сьогодні у Вінниці також відбудеться показ документального фільму, фотовиставка, виступи музикантів та ще багато заходів.