Сотні пропозицій товарів та індивідуальний підхід до клієнтів: чому варто завітати до шоуруму “Light”

15:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

У Вінниці наприкінці минулого року з’явився новий шоурум “Light”, у якому містяни можуть обрати найвідповідніше освітлення до своєї оселі. У ньому можна наживо побачити сотні елементів систем освітлення – від сучасних люстр і бра до LED-освітлення та трекових систем.

Загалом же в каталозі мережі магазинів представлено близько 10 000 різних елементів освітлення – кабельна продукція, автоматика, розетки, вимикачі, вуличне освітлення та вже згадані товари.

 

 

 

 

 

Як зазначають в закладі, перевагою шоуруму є те, що клієнти можуть наживо побачити, наприклад, як до дизайну оселі пасуватимуть люстри, як працюватиме трекове освітлення чи вимикачі різного типу – від сенсорних до звукових.

При цьому в магазині наголошують, що намагаються знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тож якщо потрібно підібрати освітлення під всю оселю чи якусь конкретну її частину, фахівці “Light” допоможуть з вибором оптимального варіанту – з урахуванням площі приміщення, висоти стелі та конкретної потреби покупця.

 

 

 

Наприклад, в “Light” є асортимент товарів, пов’язаних як з автономним освітленням те елементами електроживлення, що стане в нагоді при потенційних відключеннях світла, так і з дизайнерським освітленням, що стане окрасою дому.

Понад те, у магазині можуть тимчасово надати елементи освітлення клієнтам – так потенційний покупець може, наприклад, “приміряти” люстру чи бра у власній домівці.

 

 

 

Крім того, в “Light” є партнери, які допоможуть як підібрати візуально найприємніший дизайн оселі чи офісу для клієнта, так і професійно виконати електромонтажні роботи.

Відвідати шоурум “Light” можна за адресою: вул. Константина Василенка 14-Б. Зі своїми запитаннями можна звертатись за телефоном 067 335 96 35 чи в повідомленнях на цій інстаграм-сторінці.

Фото Євгена Симоненка