Сьогодні у Вінниці – “дружній пікнік” і розмова про міські проблеми

12:05
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Сьогодні, 9 червня, з нагоди міжнародного Дня друзів вінничан запрошують на “дружній” пікнік, щоб у невимушеній атмосфері поговорити про шляхи розвитку міста та співпрацю громади з владою.

Розпочнеться пікнік о 16:00 у парку Дружби народів (зі сторони центрального входу у парк за тенісними кортами). Ініціювали такий захід ГО “Вінницька європейська стратегія” і запрошують вінничан разом з іншими громадськими огранізаціями міста завітати на “Дружні розмови про дружнє місто”

  • Сьогодні будемо сидіти на карематах, пити каву та спілкуватись про розвиток міста Вінниця, про співпрацю громади з владою, ну і, звичайно, однією з топових тем обговорення буде забруднена вода у наших кранах, та шляхи вирішення цієї проблеми, – розповідає організатор Павло Власюк.

  • Ми вже не вперше проводимо заходи подібного формату. Минулого літа, 24 серпня, сиділи на карематах на площі Європейській та спілкувались про 25 здобутків України, захід був присвячений 25-річчю незалежності України. Також у такому форматі спілкувались про 25 здобутків міста Вінниці, – продовжує Павло Власюк.

Щоб пікнік був традиційним, із собою також можна приносити бутерброди та інші смаколики. Організатори ж зазначають, що кількість учасників необмежена і чим більше – тим краще. Наразі вже декілька громадських організацій погодилися завітати на пікнік, серед них: “Гармонія”, “Інститут “Республіка”, “Пласт”, “ФРІ Вінниця”.

Орієнтовна тривалість сьогоднішнього заходу – дві години. За детільнішою інформацією звертатись до організатора Павла Власюка за телефоном: 063 753 20 34.